Magazin /magazin/vip
16223 ogledov

Damijan iz Kmetije nam ni želel dati intervjuja

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 08:59 13.november 2017.

    Damjan, sam si se prikazal kot izjemno dvolična oseba! Bil si sicer delaven, ampak od samega začetka spletkarski in zahrbten, istočasno pa si drugim očital iste stvari! Najbolj pa me je presenetila sprememba obnašanja, ko nisi več bil "glavni". Prostaško ...prikaži več obnašanje do nekaterih sotekmovalcev, ki sta ga pokazala ti in tvoja hči, pa je preseglo vse meje. Mene kot očeta bi bilo v dno duše sram, če bi imel tako nevzgojeno, nesramno, nekulturno in prostaško hčer!

  • Avatar mike1968
    mike1968 07:56 13.november 2017.

    Kaj pa rinete v neke šove, ko pa lahko veste, da ti prinašajo več slabega kot dobrega....

  • david26 11:15 13.november 2017.

    In še eden revček ki je "predal zadeve odvetnikom". :) Me res zanima kater odvetnik se sploh ukvarja s temi bedarijami. Še eden "Mirela in Denise style" k neki mahajo z odvetniki ;) haha idioti

  • Kim 19:27 13.november 2017.

    Damjan je slabič, ki ne prenese poraza, še manj ljudi, ki mu nasprotujejo. Je pokvarjen

  • Kim 19:36 13.november 2017.

    Damjan ima veliko slabih lastnosti: ima kompleks večvrednosti, ne prenese poraza in kritike, je maščevalen manipulator, hinavski spletkar in zeeelo vulgaren. Na žalost je vse to privzgojil tudi njegovi, že po izgledu nemarni in leni, hčeri.

  • marjan64 20:45 13.november 2017.

    Sebe naj da k odvetniku da bo videl koliko stanejo tiste težke besede katere je izrekel sotekmovalcem na kmetiji,če ga Sabina toži bo prodal pol njegove kmetije!

  • Avatar čavez
    čavez 21:36 13.november 2017.

    Bilo bi lepo ko bi k tej spakedravščini prilepil podnapise.

  • navigaror 08:44 13.november 2017.

    Pravilno Damjan, vprašanja so v glavnem provokativna in že dajejo pol odgovora, da nas zadovoljijo in ta račun nekateri uživajo. Ko človek bere komentarje glede tega šova, se v glavnem vsi zgražajo nad nesramnim obnašanjem, žaljivim govorenjem nekaterih tekmovalcev, sami ...prikaži več pa žalijo v komentarjih, človeku gre na bruhanje. Lep pozdrav v Prekmurje !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.