Slovenija
30197 ogledov

Nocojšnje sneženje je šele začetek!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fulmmer 19:19 25.november 2017.

    Sneženje? Konec novembra? Neverjetno.....

    • thetech 01:05 26.november 2017.

      Nekateri ste pa res neverjetno tečni.. Zakaj prebiraš tovrstne novice, če te ne zanimajo? A v restavraciji tut naročiš jed, ki jo ne maraš? Res si en tepček...

    • kapibara 07:37 27.november 2017.

      @thečen a je mogoče reku, da ne mara snega ? jest ga razumem, kot da se norčuje iz napovedi, ki pravi da bo v sneženem mesecu- sneg ??

    • thetech 12:14 29.november 2017.

      @kapibara A sem kje napisal, da ne maram snega? Kje? Govora je o novicah. Od kdaj pa je november snežni mesec? Sem mislil, da je še jesenski. Kdo se norčuje? A ni delo novinarjev obveščanje in poročanje za katerega so ...prikaži več plačani? Neverjetno s čim si ljudje vse belite glave in grenite življenja. Reveži!

    • thetech 12:14 29.november 2017.

      @kapibara A sem kje napisal, da ne mara snega? Kje? Govora je o novicah. Od kdaj pa je november snežni mesec? Sem mislil, da je še jesenski. Kdo se norčuje? A ni delo novinarjev obveščanje in poročanje za katerega so ...prikaži več plačani? Neverjetno s čim si ljudje vse belite glave in grenite življenja. Reveži!

    • Fulmmer 14:42 29.november 2017.

      Narod je treba yebat, da pozabi bistvo.....

  • tudbognasvečnereši 21:52 25.november 2017.

    in bo količina snežnih padavin v nižinah v veliki meri odvisna od tega, kako intenzivne bodo. Ne ga srat, nisem vedel da je kolićina snega odvisna od intenzivnosti padanja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.