Slovenija
2306 ogledov

Danes še 435 odločb o karanteni, včeraj 338

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 13:38 06.julij 2020.

    jah, gospodarska kriza se bo samo še povečevala , ampak važn je, da smo zdravi, sicer pa bi bilo zaprtje hr meje velika katastrofa, ravno za njih in seveda veliko razočaranje za slovenčke, ki imajo v lasti toliko nepremičnin ... ...prikaži več no ko se bo pa turizem umiril, pa sledi jeseni novo poglavje omejevanja ... res bo treba imet jeklene živce

  • Avatar Kartistella
    Kartistella 01:37 06.julij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- H︆︆︆︆o︆︆s︆︆s︆︆︆︆et︆︆︆︆.︆︆︆︆C︆︆o︆︆m

  • Covid_1984 13:10 06.julij 2020.

    kaj lažete, na mejah ni nikogar, redno pregledujem cestne kamere hak-a. iz katerega leta so vsi tej posnetki, ki se zvečer vrtijo na rutututututu javni hišici?

  • e490e0da205d79a3481a2fbdd6cf18a53e6092f1 20:37 05.julij 2020.

    prekleta golazen pokvarjena že 14. dni se dobro ve, da prihaja nevarnost z juga pa svinje niste mejo z Hrvati zaprli in še vedno je odprta............prekleti Janša nesposoben mater ti tvojo komunajzarsko

    • Avatar right
      right 20:44 05.julij 2020.

      crkni v lastnem dreku parazit levicarski

  • MihaPu 20:26 05.julij 2020.

    Maltretiranje in stresiranje delavcev, ki morajo biti nujno prisotni na delovnem mestu in bi jim karantena podala odpoved delovnega razmerja. Vi v vladi ste idioti in ostali tudi. Lahko bi se osebo samo zabeležilo od kje je prišla ne pa ...prikaži več da vplivate na njihova življenja. Idioti PR Kacinovski.

    • Pikolo 20:49 05.julij 2020.

      Imeli so več kot dovolj časa, da se bi pravočasno vrnili.

    • Avatar jate
      jate 22:31 05.julij 2020.

      ...in marsikdo (tudi v nasi firmi) je podpisal v firmi ,da ne bo zapuscal slovenijo sicer mu zaradi karantene lahko sledi odpoved,ce je to storil si je cisto sam kriv,saj je podpisal brez prisile...

    • MihaPu 00:16 06.julij 2020.

      In ve "slovenske ovce" Pikolo in jate se s tem strinjate in privoščite folku, da bodo v karanteni, da bi se vi iskazali kot vzorni državljani. Skačete sebi v zelje, debili glupi.

    • MihaPu 00:17 06.julij 2020.

      Najbolje, da vsi zgubijo službe in da ne morejo prehraniti družine po vaše, kretenoidi.

    • Avatar jate
      jate 05:57 06.julij 2020.

      mihapu ,ti si kreten debilni zabiti....kaj sem jaz kriva ce je podpisal?????to je cisto njegova odlocitev....in stupido inbacile to se ne pomeni da se jaz s tem strinjam ,ampak nimam vpliva na to njihovo odlocitev!! VSAK JE ODGOVOREN ZASE!!!!!!

    • Covid_1984 13:08 06.julij 2020.

      fašisteki uživajo v fašizmu bele vrhuške vse do tedaj, ko doleti tudi njih. izmečk ise naslajajo nad nesrečo drugih. vam privoščim, vi koronabedaki, da vas odvlečejo s kavča in vas vržejo v neko greznico za okužene asimptomatične, kjer boste zginili. ...prikaži več in nas vas trojno cepijo, tudi od zadaj, za večjo varnost in vaše dobro.

    • MihaPu 17:25 06.julij 2020.

      Bravo Covid_1984, to so tipične slovenske ovce, ki strogo po predpisih upoštevajo načela po tekočem traku in se pri tem verjamejo vladi in doktorčkom. Kako pa veste, da nekdo v vladi ni dobil denarja za propagandni nateg in koliko daleč ...prikaži večč sežejo lovke. Naivni kreteni, še enkrat ponavljam, ne si želeti nesreče in se podsmehovati. Vzeli so nam dostojanstvo in teško prigaran dopust!!! Jaz se od dopusta ne bom ločil, kapitalisti mi dopusta ne bodo vzeli, če ne se pritožim varuhu človekovih pravic.

    • Covid_1984 21:54 06.julij 2020.

      miha, varuhinja je bila tudi ena iz bele golazni in to tista najhujšega tipa. take radi zlorabijo, da k njim zaprejo napačno misleče, ti beli izmečki pa jih potem hranijo s svojimi bombončki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.