Magazin /magazin/vip
93272 ogledov

Darja iz Ljubezni po domače: Dve sosedi jo tožita

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Albatroz 12:59 28.junij 2021.

    Če ima drug dovoz ki ne bremeni nikogar ali pa bremeni enako osebo je zakonska podlaga za odvzem služnostne pravice.

  • ivanka39 17:48 29.junij 2021.

    mare.dr veš,če bitisamo malotega delala kod dela DARJA,bite že pobralo,ne od dela ampak od fovšarije tako kod njene sosede.

  • ivanka39 18:06 29.junij 2021.

    resnica je ,dače ponudiš prst hočejo tedve celo roko.res sta obe zelo nesramni.imeti take ženske za sosede.

  • Meli 00:14 06.julij 2021.

    Joj....mare.dr. Raje pometi pred svojim pragom. Tvoj primitiven komentar, je tvoje ogledalo....

  • dd 10:14 29.junij 2021.

    Tu je pa podobno, kot bi opisoval moje sosede. Ponudiš zastonj bivanje, nato postanejo nevoščljivi in hudobni, ter vrnejo s škodo in nasiljem. Do sedaj sem mislila, da imam samo jaz tako smolo.

  • mare.dr 20:45 28.junij 2021.

    Joj Darja...... cela vas te ne mara.... samo dolgi jezik.... lena pa kot hudič.. koliko moških si na grd način izkoristila ????? Vse se vrača .....

  • Janez_53 11:34 28.junij 2021.

    Ne vem s kakšnim razlogom bi človek verjel tej Darji. Izgleda, da ni tako nedolžna, kot se dela. Resnica bo verjetno nekje vmes.

    • kapibara1 15:46 28.junij 2021.

      Žal so ljudje, na katerega se spravijo vsi sosedje. iz čiste gole nage človeške zlobe+ fovšije /tukile nastopanje po tv..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.