Slovenija
5863 ogledov

Davčna reforma: To napoveduje Golob

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Soljatar 17:35 29.november 2023.

    ta neuravnovešen lolek lahko samo še napove kdaj bo odstopil s položaja, pa še to mu bodo strici določili...

  • lojs 16:40 29.november 2023.

    višji davki, višje trošarine in višje cene elektrike ... pa nej me pes poščije, če to niso reforme ... reforma je reforma do naslednjih volitev

    • Ender3 17:03 29.november 2023.

      lojs imam občutek, da si poscan s frustracijami. Zadnje čase vam gre vse narobe in nič na roko. Še kakšna reforma pa bo na Trstenjakovi potop..

    • DEJ11 18:13 29.november 2023.

      Ender Še kakšna reforma??? Katera je prva???

    • munja 22:20 29.november 2023.

      DEJ11 ender ne ve, kaj je reforma, on bluzi in bluzi in sanja, kot svinja koruzo.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:47 29.november 2023.

    Spet obljube.

    • Ender3 16:59 29.november 2023.

      Kakor za koga. !!!

    • DEJ11 18:11 29.november 2023.

      Ender sociale se ne bo dotikal... tako da si lahko miren

  • lojs 16:31 29.november 2023.

    do 1. januarja se moramo mal spočit, potem pa spet dialog ... do prvih počitnic ali do prve bolniške ... ampak drugače pa investiramo, mi delamo ... jah sajovic ima prav "vla-da de-la ... vla-da ... de-la dob-ro ... počasi, ...prikaži več samo počasi, da čimprej postanemo revni

    • Ender3 17:07 29.november 2023.

      lojs ni tako problematična ekonomska, kot je mentalna /duhovna/ revščina. Slednjo se posameznikom ne da odpravit.

    • DEJ11 18:14 29.november 2023.

      Ender tako kot se tvojega stanja ne da popravit...

    • optimist11 20:52 29.november 2023.

      Tako Golob. Volil sem te, sedaj pa te imam poln kufer. Si pozabil kako je Šimonka dobil pomoč, potem pa so si talali nagrade za dobro poslovanje. Glede štemplanja bi prej umiril Mesca , ne da sedaj jemljete besede zopet nazaj. itd.

  • lojs 19:59 29.november 2023.

    tole blebetanje holobarja na brdu je res patetično in tudi že skrajno patološko neproduktivno ... bilo bi smešno, če ne bi bilo žalostno in z eno besedo BEDNO! ... so politiki, ki o ničemer ne odločajo in lahko blebetajo marsikaj, ...prikaži več medtem ko je on v enem letu krepko zavozil državo z blebetanjem ali pa brez

  • h4ck3r 09:19 30.november 2023.

    Kaj je že predvolini čas? Takšne izjave so bile zelo popularne pred dobrim letom in pol. Socialni dialog, debirokratizacija, reforme, izboljšanje, delo v dobro prebivalcev, in še in še...kaj še kdo tem nasede? Pa preden se javite tisti največji oboževalci ...prikaži več ali večni zanikovalci lastnih napak...navedite eno dobro stvar, ki jo je vlada do sedaj za nas naredila?

    • munja 13:12 30.november 2023.

      Seznam je prazen, ostale so samo enoinpolletne visokoleteče obljube, ki jim še ni konca. Vse ostalo je pa vedno bolj zamegljeno oz. nič od nič.

  • Avatar NickMason
    NickMason 16:33 29.november 2023.

    Žal bo Golob naredil samo to ,kar mu bodo rekli ,to je tudi pred volitvam jasno povedal.On ne bo baredil nič samo vmesnik je in nič drugega.Torej EUnija in amerika ,smo pač ameriška korporacija in smo v EU .Da ne ...prikaži več bo pomote domobranca JJ pa definitivno treba odstranit ,ker se nič ne bodo zmenili .

  • ferdopis59 19:06 29.november 2023.

    Zanimiva in lepo bi bilo v živo se srečat z nekaterino komentatoji ob pijači.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:08 29.november 2023.

    Ne vem zakaj toliko ene negative še preden se kaj zgodi. Dajmo človeku priliko! Sicer pa ni vse v njegovih rokah in nikoli ne bo za vse enako dobro. Namesto, da bi v sranju, ki ga imamo ta trenutek v ...prikaži več državi, stopili politiki skupaj, si raje mečejo polena pod noge. Sicer pa je to naš folklora in kaj več sploh ne moremo pričakovati. BRUH!!!

    • lojs 17:27 29.november 2023.

      sem ti dal plus, ker si me prijetno nasmejala ... to pa danes še kako pogrešamo

    • munja 22:24 29.november 2023.

      Jaz tudi plus, ker si sama sebi odgovorila.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.