Slovenija
23 ogledov

Davek na nepremičnine že drugo leto

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 21:11 04.maj 2015.

    Direktorja in ostale nesposobneže na GURS u bi morali suniti v rit, ker niso sposobni ovrednotit nepremičnin.Najprej pošteno in javno ovrednotenje vseh nepremičnin in potem obdavčenje.

  • Lavdan 21:13 04.maj 2015.

    Najprej pošteno in transparentno ovrednotenje nepremičnin in potem davek.

  • Cash Cow 10:51 05.maj 2015.

    Kako do prave vrednosti moje nepremičnine?Veste kaj morate spremeniti, da znižate, povečate vrednost svoji nepremičnini?V tem predavanju boste odkrili nekaj koristnih napotkov: https://izs.mitv.si/asset/9A3t26D3rX7AkjyDz

  • h3o 10:57 05.maj 2015.

    sem rekel, da ko bodo prodali podjetja, so na vrsti naše bajte.. še pomnite, tovariši? Mislim, da bo potrebno nekoč politikom (nekaj 10 kravatarjem) povedati, naj se ne igrajo z narodom! Morda bodo začeli razmišljati drugače, čas bi že ...prikaži več bil glede na plače, ki jo prejemajo

  • Avatar praufo
    praufo 12:29 05.maj 2015.

    Zakaj sploh obdavčiti nekaj kar poseduješ ? V starem dobrem fevdalizmu so pobirali desetino. Ampak od česa ? Od pridelkov. Vsako leto so zrasli novi pridelki, žito, sadje, žival je bila večja in šla v zakol. Les ... recimo. Se ...prikaži več pravi je nastala neka dodana vrednost, ki je šla v nek namen. Če je šlo recimo nek pameten namen, hvala bogu, Verjetno so tudi takrat potrebovali infrastrukturo in podobne stvari. In še nekaj ni za pozabit. Graščaki so bili bogati toliko kot so imeli bogate kmete. Torej so že takrat lahko razmišljali o investiranju in še kaj. Obdavčitev nepremičnin je po mojem največja bedarija kar obstaja in ni in nikoli ne bo prinesla gospodarskega plusa kjer koli. Vsaka nepremičnina pobira denar, je velik strošek. Kar se pa tiče najemodajalcev, je pa druga zgodba. Dajem prostor v najem in plačam davek. Davek se mora plačat vedno od transakcije.

  • Zoran Jovanovic 14:16 05.maj 2015.

    Najprej vpišite nepremičnine v zemljiško knjigo, potem pa jih obdavčite. banda javno-upravna!! več kot 300.000 nepremičnin v Sloveniji še ni vpisanih, pa to govorim o tistih, kjer je vse čisto (ne tiste s tomačeva in podobne...). Ampak zemljišče in davek ...prikaži več od oddajanja nepremičnine mi pa zna država pobrati. ko pa vprašaš kaj se dogaja z vpisom, ja letos načrtujemo - in tako že 15 let.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 08:29 05.maj 2015.

    Hitrost ni njihova vrlina. Zdaj bodo kmalu vsi šli na dopust, po dopustih dobijo poslanci zakon na mizo, potem bodo do 31.12. pisali pravilnik, nato sledi ustavna pritožba in bo spet vse padlo. Da ne omenjamo vrednotenja, kjer tudi vse stoji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.