Slovenija
7 ogledov

Davek višji od dva- do osemkrat

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • majdas 14:19 24.februar 2014.

    Se opravičujem dvakratni objavi ...... mogoče je problem tako pereč, da se je 2x objavilo ... ? :P

  • Lavdan 13:37 24.februar 2014.

    Tale Kert bo zazidljivo zemljo sigurno prodal po ceni obdelovalne.

  • Specijalec 14:02 24.februar 2014.

    Jaz bom rekel tako, kar ste hoteli to ste pa dobili! Je bilo nujno vreči Janšino vlado, sedaj pa imate kar ste hoteli! Kje so vsi "vstajniki"? očitno jih nič več ne moti dvigovanje davkov, da ne govorim da ni ...prikaži več več lačnih ipd..Kje ste vsi vstajniki???? kjo so vstaje sedaj, ko bi bilo potrebno???? drugače pa tako, upam, da so ljudje začeli razumeti, da vse kar daš komunistom v roke propade, do sedaj so zafurali že 2 državi YU in SLO tako, da dajte volit desne, so manjše zlo kot pa levičarji, niso pa nedolžni, ampak so manjše zlo :)

  • majdas 14:17 24.februar 2014.

    Spet bo zmagala slovenska fovšija. :(Ni problem, da imajo razne "sodnice" svoje gradove ocenjene kot barake - problem je navadni človek, ki je s prihranki in s svojim delom zgradil svoje bivališče (vsi pač ne morejo biti najemniki, ...prikaži več ali pač ?) - zdaj naj pa plačuje kot da živi v gradu. Narobe svet !Tisti pa, ki so kljub solidni plači le-to v glavnem "pojedli, popili, oblekli ali pa zapravili s potovanji ipd" - in seveda živijo v najemniških stanovanjih, si zdaj privoščljivo dajejo duška s slaboumnimi komentarji ... Najbolje bi bilo, da bi vsi svoj zaslužek zapravili in potem jamrali in čakali, da država rešuje stanovanjske probleme - to si ta vlada želi ???

  • suzana.kos 16:56 24.februar 2014.

    jaz sem do zdaj plačevala na leto 84 evrov nadomestila za uporabo stavbnega zemljišča. po novem naj bi imela davka 240 evrov, a mi je gurs poslal obvestilo o davku za 651 evrov!! ker nisem posebej prijavila številke stanovanja pri ...prikaži več prijavi stalnega prebivališča!!! a sem jo leta 2000 sploh imela? nisem. a ima številko gurs. ima. a me je kdo prej obvestil, da moram prijaviti pri prebivališču tudi številko stanovanja? ni. ker bi to že zdavnaj uredila. naj se j....zdaj bom stala v vrsti, ker so nesposobni do amena.

  • majdas 14:17 24.februar 2014.

    Spet bo zmagala slovenska fovšija. :(Ni problem, da imajo razne "sodnice" svoje gradove ocenjene kot barake - problem je navadni človek, ki je s prihranki in s svojim delom zgradil svoje bivališče (vsi pač ne morejo biti najemniki, ...prikaži več ali pač ?) - zdaj naj pa plačuje kot da živi v gradu. Narobe svet !Tisti pa, ki so kljub solidni plači le-to v glavnem "pojedli, popili, oblekli ali pa zapravili s potovanji ipd" - in seveda živijo v najemniških stanovanjih, si zdaj privoščljivo dajejo duška s slaboumnimi komentarji ... Najbolje bi bilo, da bi vsi svoj zaslužek zapravili in potem jamrali in čakali, da država rešuje stanovanjske probleme - to si ta vlada želi ???

  • Johan Spohan 14:40 24.februar 2014.

    In kaj je ta tvoj Janša - prefarban komunajzar prav tako kot Jankovič, Pahor,......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.