Slovenija

Dela na avtocestah ponoči, to pravi Dars

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 18:09 04.junij 2026.

    Je nova koalicija že naletela na prvo oviro, ki ni politična ampak, cestna. Morda pa zato želijo ponovno uvesti avtocestno policijo, da bodo Vrtovca ažurno obveščali kje in kako gradbinci ponoči počivajo.

  • groffriedrich 17:45 05.junij 2026.

    Dokler bodo o takih stvareh odločali otroci,ki v življenju niso skusili niti D od dela,bo tako,kot je.Lahko je svinjsko plačo dobit,pa jezik sukat,pa nič delat.To se sedaj dogaja.Če bo dars to dovolil,potem se ve,zakaj je tako in kdo je vseskozi ...prikaži več bil zadaj.To je bilo dogovorjeno,če Bratovškovi niso ustregli,Vrtovcu pa morebiti bodo.Če bo to res,je bilo zanalašč zablokirano v času Alenke Bratovšek.

  • bandit 21:00 04.junij 2026.

    Še nekaj a ti ne vedo da obstaja ob pogodbi tudi delo na KLJUČ? Datum je določen in konec, če ne .....

  • bandit 20:58 04.junij 2026.

    Ponoči delamo samo ko sneži in to z 300 minutnim zamikom. Pa izračunajte si sami koliko je 300 minut.

  • Toma 18:26 04.junij 2026.

    Slabše kot pod švilijo ne more biti!

    • Kojak 18:33 04.junij 2026.

      Seveda je lahko in to pod NSI teologom. Oba pa se že vse življenje svaljkata po državnih službah.

    • Jernej65 20:01 04.junij 2026.

      Vrtovcu so rabote na Darsu za žep Nsi že zelo utečene.

    • groffriedrich 17:40 05.junij 2026.

      Kar naj gre Vrtovec delati gradbena dela ponoči.Točno se vidi,da komande prevzemajo ljudje,ki ne vedo niti to,kaj je črka D od DELA.Jaz bi mu dal najnižjo plačo in ga poslal delat po 15,16 ur na dan,tako,kot smo morali mi.Pa ne ...prikaži več za 4000€.Naj gre,če bi rad še več mrtvih v gradbeništvu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.