Je nova koalicija že naletela na prvo oviro, ki ni politična ampak, cestna. Morda pa zato želijo ponovno uvesti avtocestno policijo, da bodo Vrtovca ažurno obveščali kje in kako gradbinci ponoči počivajo.
Dokler bodo o takih stvareh odločali otroci,ki v življenju niso skusili niti D od dela,bo tako,kot je.Lahko je svinjsko plačo dobit,pa jezik sukat,pa nič delat.To se sedaj dogaja.Če bo dars to dovolil,potem se ve,zakaj je tako in kdo je vseskozi… ...prikaži več bil zadaj.To je bilo dogovorjeno,če Bratovškovi niso ustregli,Vrtovcu pa morebiti bodo.Če bo to res,je bilo zanalašč zablokirano v času Alenke Bratovšek.
Kar naj gre Vrtovec delati gradbena dela ponoči.Točno se vidi,da komande prevzemajo ljudje,ki ne vedo niti to,kaj je črka D od DELA.Jaz bi mu dal najnižjo plačo in ga poslal delat po 15,16 ur na dan,tako,kot smo morali mi.Pa ne… ...prikaži več za 4000€.Naj gre,če bi rad še več mrtvih v gradbeništvu.
Je nova koalicija že naletela na prvo oviro, ki ni politična ampak, cestna. Morda pa zato želijo ponovno uvesti avtocestno policijo, da bodo Vrtovca ažurno obveščali kje in kako gradbinci ponoči počivajo.
Dokler bodo o takih stvareh odločali otroci,ki v življenju niso skusili niti D od dela,bo tako,kot je.Lahko je svinjsko plačo dobit,pa jezik sukat,pa nič delat.To se sedaj dogaja.Če bo dars to dovolil,potem se ve,zakaj je tako in kdo je vseskozi… ...prikaži več bil zadaj.To je bilo dogovorjeno,če Bratovškovi niso ustregli,Vrtovcu pa morebiti bodo.Če bo to res,je bilo zanalašč zablokirano v času Alenke Bratovšek.
Še nekaj a ti ne vedo da obstaja ob pogodbi tudi delo na KLJUČ? Datum je določen in konec, če ne .....
Ponoči delamo samo ko sneži in to z 300 minutnim zamikom. Pa izračunajte si sami koliko je 300 minut.
Slabše kot pod švilijo ne more biti!
Seveda je lahko in to pod NSI teologom. Oba pa se že vse življenje svaljkata po državnih službah.
Vrtovcu so rabote na Darsu za žep Nsi že zelo utečene.
Kar naj gre Vrtovec delati gradbena dela ponoči.Točno se vidi,da komande prevzemajo ljudje,ki ne vedo niti to,kaj je črka D od DELA.Jaz bi mu dal najnižjo plačo in ga poslal delat po 15,16 ur na dan,tako,kot smo morali mi.Pa ne… ...prikaži več za 4000€.Naj gre,če bi rad še več mrtvih v gradbeništvu.