Slovenija
14295 ogledov

Delež okuženih na pravi strani, vidi se rumena faza

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fazan2021 10:25 26.april 2021.

    V katerem valu smo... sem malo zgrešil, pa ne vem. Moram si ustvariti tabelco, da bom redno spremljal. Upam, da jih bo letos še vsaj 5 - 6.

  • Ender3 11:12 26.april 2021.

    Rumene faze ne bo....vlada je odprla meje in zagotovila pomemben priliv okužb iz tujine. Ob tem, vzdržuje cepilno zmedo in pomanjkanje cepiv. To je očitno njihova strategija, zgolj za ohranjevanje svoje politike.

  • Avatar pantani
    pantani 12:12 26.april 2021.

    V daljavi vidim padec vseh politikov, ki so kakorkoli pomagali k uničenju naše države in državljanov Slovenije!!!

  • CORONABUCI 10:23 26.april 2021.

    Pisec članka a si se morda pogledal v gate in zagledal rumeno fazo? Mislim, da jo imaš že lep čas in tudi v glavi, tam je že rdeča.

    • Ender3 11:03 26.april 2021.

      Beri kaj drugega, na tvojem mediju, kjer je barva modro-rumena .!

  • Slavko Krizman 14:47 26.april 2021.

    po par litrih dobrega belega vina sem tudi jaz v rumeni fazi...

  • alen009 14:34 26.april 2021.

    Virus se odpravlja na dopust, kakor kdo že...aja vodilni Slovenije, ja. Ograje se že štrihajo, paštetarji so že pripravili šotore in zmrznjene Lido kalamare. Južno od nas so že vsi imuni, virusa seveda ni, kaj je to virus? tam 1x ...prikaži več po 15.9. se bo pa reševalo sranje, ki ga bo več kakor lani. Egoizem ne pozna meja, bravo naši!!!!!

  • Avatar MS
    MS 13:04 26.april 2021.

    S takimi ukrepi rumene faze ne bo! Konec prvega tedna ali v zažetku drugega tedna v maju, nas čaka eksplozija okužb! Odprte meje, odprti gostinski obrati (dokler ni cepljeno vsaj 70% populacije) in obnašanje neodgovornih skupin covid-kretenevov ki ne upoštevajo ...prikaži večjo nič od ukrepov je zmes ki bo sprožila eksplozijo okužb! Ta vlada mora oditi če hočemo zmagati v vojni s corono!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:42 26.april 2021.

    Nič ne bo rumeno. Indijski sev prihaja. Na srečo vladajočih bomo kmalu črni.

  • Avatar MS
    MS 13:52 26.april 2021.

    Celosten paket zaščite pred covidom-19 zajema: ====> 1) socialna distanca vsaj 1,5m, 2) nošenje mask v zaprtih prostorih, 3) razkuževanje in redno umivanje rok, 4) cepljenje z dvemi odmerki ki sproži imunost do 90%! In vlada ki ji bo ljudstvo ...prikaži več zaupalo in bo znala in zmogla vse našteto udejaniti!

  • Avatar drecos
    drecos 17:07 26.april 2021.

    vladi ne zaupam popolnoma nič, tem lopovskim laznivcem

  • bojovi 10:03 27.april 2021.

    Pustite vi "vidi se". Pokaži mi rumeno fazo, sej itak ko bodo "rešili" turistično sezono, spet bomo na oranžnem in nekatere regije bodo na rdečem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.