Slovenija
53826 ogledov

"Mož je rekel, naj pozabim na hišo, ki jo je podedoval. Kakšne pravice imam?"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bi_ba 14:06 19.maj 2024.

    Zelo malo možnosti za uspeh. Računov navadno nihče ne spravlja, kar je hudo narobe. Odvetniki pa stanejo kot pol hiše. Leta tožarjenja in uničenih živcev, rezultat nič.

  • Avatar karjola
    karjola 07:37 19.maj 2024.

    Na prvem mestu so potrebni dokazi, ker v nasprotnem primeru lahko kdorkoli reče da je živel kjerkoli in zahteva nujni delež.

  • kapibara1 17:03 19.maj 2024.

    Pamet v roke in se zment. Na sodišču, je tratenje časa.. je še celo Čeferin to dejal.. Vsekakor ti pa pripada vrnitev vloženih sredstev- seveda ne boš dobila v 100% nazaj

  • Avatar NickMason
    NickMason 09:34 19.maj 2024.

    Če imaš račune imaš možnosti dobre,če ne škoda časa.

    • koki 09:47 20.maj 2024.

      Točno tako. Dokaži z računi. Če lahko vsak reče, da je nekam vlagal.

  • Idioti 20:35 19.maj 2024.

    Sedel sem v sprejemnici odvetnice na Jesenicah , v pisarni je bilo pa govora ravno v o tem problemu. Odvetnica je rekla , da je meja med solastništvom in samo pravico do denarnega nadomestila 21% vrednosti hiše . Se pravi ...prikaži veči , če ste v zidove hiše vložoli 21 % denarja imate pravico na solastniški delež v višini vlaganj in vrednostjo hiše .

    • Elly50 18:08 03.junij 2024.

      Mi lahko zaupate katera odvetnica je to na Jesenicah, ker imam sama podobni primer. Pa nihce od drugih odvetnikov do sedaj tega pravila oz sodne prakse sploh ni omenjal, da obstaja..

  • Nevica 19:37 20.maj 2024.

    Če je do izgube zaposlitve prišlo še v času postopka razveze je mogoče zahtevati tudi preživnino, najkasneje v roku enega leta...

  • Elly50 18:04 03.junij 2024.

    *Idioti* , mi lahko zaupate katera odvetnica je to na,Jesenicah, ker imam sama podobni primer....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.