Svet
13154 ogledov

Delodajalci bodo lahko zahtevali, da se zaposleni cepijo

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • evelux 15:13 28.oktober 2021.

    Ma pejte se solit dve delavki ki sta bili polno cepljeni imam sedaj na bolniski z tezjimi simptomi corone kaj mi to pomaga ce delo trpi vsaeno mi je ce delavec cepljen al ne v bolnisko mi gre en al ...prikaži več pa drugi..... ne bluzite v tri dni

  • Jernej65 15:50 28.oktober 2021.

    Edino pravilno. Zakaj bi necepljeni trosili virus okol in ogrožali ostale, ki so zavedni in se obnašajo v dobrobit človeka.

    • AnzeSmolej 16:18 28.oktober 2021.

      zato ker obstaja nekaj kar se reče nedotakljivost telesa in SVOBODA! Ko boš znaš šteti do 5 se ponovno javi! In p.s. cepljeni trosijo enako virus in so bolj nevarni ker se jih ne nadzira in testira !

    • Jernej65 16:29 28.oktober 2021.

      S svojim nedotakljivim telesom lahko čepiš v kleti in se tolčeš po prsih ter se učiš šteti do deset, jaz že namreč znam šteti do dvajset, da se ne bom preveč hvalil. Tvoja nedotakljivost se konča tam, kjer se moja začne.

    • Avatar DvaPlusDvaJe4
      DvaPlusDvaJe4 16:51 28.oktober 2021.

      Vsak skrbi za svoje telo Jernej. Tudi ti daj za svoje. Za druge se pa ne brigaj preveč. Pojdi na tretji "shot" in pusti ostale da sami izbirajo. Sploh pa ne bit zavedna pusika ki se boji vsega in se ...prikaži več delat žrtev ker ne sledijo vsi tebi in tvojim slabim odločitvam.

    • smoljo 17:28 28.oktober 2021.

      Jernej...pol pa sam delaj ...čisto enostavno .že brez korone je pomankanje delavcev ,a sedaj bo pa pogoj cepljenje?Haha to bi rad vidu.ker če bo za to pogoj ,pol mora bit za vse bolezni ,za katere je cepivo .Se boš cepil ...prikaži več za vse ??? Ker bo delodajalec tako rekel oz. mel možnost ti dat nogo ?

    • Jernej65 17:32 28.oktober 2021.

      Sem sam svoj gospodar in mi nobeden ne bo dajal noge, zaradi corone še nisem imel nobenih omejitev. Prilagodim se zadevi in stvar laufa, ostali se pa smilite in poveličujte svojo nedotakljivost.

    • Slavko Krizman 18:48 28.oktober 2021.

      eh jernej....kaj pa tisti cepljeni,ki ravnotako širijo virus (v manjšem obsegu,pa vendar) ?kaj pa z njimi? nič? jim bomo dali še za kavico? al bomo mogoče začeli vse recimo vsaj testirat pa mogoče ah nevem mogoče pošiljat v karanteno,testirat ob ...prikaži večb rizičnem stiku? so pa cepljeni to je važno...

    • Jernej65 22:46 28.oktober 2021.

      Slavko Krizman, cepiva so na voljo, vsak se lahko cepi. Ja tudi cepljeni zbolevajo, vendar povprečno manj in v milejši obliki. In ti zdaj od mene zahtevaš, da se jaz testiram, da bom tebe zaščitil, ker se nočeš cepiti, ker ...prikaži več imaš prevelik ego ali se celo zgovarjaš na svojo nedotakljivost in svobodo. Če pa ne verjameš v covid ali je pa to zate samo gripa, se pa tako nimaš kaj bati, a ne. Jaz tu ne vidim problema. Ne vem kaj toliko javkate in se smilite sami sebi.

    • Slavko Krizman 23:35 28.oktober 2021.

      ne zgovarjam se na nič,ker imam P ....sem samo napisal svoje mnenje nič drugega...ne delaj iz muhe slona

    • Slavko Krizman 23:36 28.oktober 2021.

      in da zahtevam,da se testiraš,ker kot si sam rekel tudi cepljeni lahko zbolijo in to tudi v najhujši obliki...torej ali si za zaščito vseh al pa nisi kaj zdej?

    • Slavko Krizman 23:37 28.oktober 2021.

      P-prebolel , če ti je slučajno ušlo

    • Jernej65 00:36 29.oktober 2021.

      Ne vem kaj hočeš sedaj povedati. Če hočeš res popolno zaščito, bi se moral testirati vsaj enkrat dnevno in to z PCR testom, pa bi še vseeno nekaj ljudi okuženih ušlo skozi sito. Testi so v osnovi veliko večji nesmisel ...prikaži več kot cepljenje. Enkrat tedensko testiranje izloči po hitri statistični premetanki okrog 15% okuženih ali celo manj. Ostali so že kužni veliko prej, kot jih odkrijejo. Popolne zaščite pač ni v nobenem primeru.

    • Slavko Krizman 01:12 29.oktober 2021.

      če ne veš pač ne veš jebiga

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.