mina6 ... vi tako veselo opevate Hrvaško, pša kako tja bežijo slovenci in slo firme. Jaz poznam vsaj 100 hrvatov, ki delajo pri nas, ne poznam pa nobenega slovenca ki dela na Hrvaškem. Razen tistih privatnikov, ki iz Slovenije delajo… ...prikaži več na Hrvaškem, ker tam manjka kvalificirane del. sile. Janša in ostali vam prodajajo bučke.
mcbebo sem zvedel da je tele prostore že kupila novidia in da bo z januarjem se že začela proizvodnja UNI posebej prilogejene za desničarje. izdelovali bodo najbolj sodobne čipe, ki delujejo pri 0HZ in imajo najnovejši način delovanja samo z… ...prikaži večz ničlami brez enk. kot sem že dejal prilagojeno za desnuhe.
McBobo...ne boš verjel, že več kot 30 let delam zelo uporabna dela. Upam trdit da z vsaj 5x višjo produktivnostjo kot ti. In ja delam v podjetju kjer imamo kar nekaj zaposlenih hrvatov, in delamo občasno tudi na hrvaškem, ker… ...prikaži več tam ni take delovne sile. Je šla vsa v Nemčijo, Avstrijo, Irsko.
VSA LEVICA JE PA SOROŠEVA - LEVE AKTIVISTE FINANCIRAJO NAJVEČJI KAPITALISTI - MILIJARDERJI KOT JE SOROŠ. IZRAEL JE SAMO PROTI GOLOBU, KER JE PODPRL MORILSKE TERORISTE - HAMAS IN SRAMOTIL iZRAEL, KI JE POMAGAL SLOVENIJI DO SAMOSTOJNOSTI.
Daj ne seri... Desnajzarji ste pametni da vse poka, ko je treba kaj naret pa puška v koruzo, jok in izgovori?? Bodo prijatelji izraelci porihtali, če vi nimate mentalne kapacitete...
DEJAVNOST SINDIKATOV PROTI iNTERVENTNEMU ZAKONU JIH JE VERJETNO PAHNILA ČEZ ROB. VISOKI DAVKI PODJETJA NAREDIJO NEKONKURENČNE. NORMALEN PODJETNIK ZAPUSTI TAKO OKOLJE. PODJTJA NIMAJO ČASA ČAKATI NA DESNO VLADO, KER V TEM ČASU PREHITRO PORPADAJO - BOLJE SE JE ODSELITI.
@Nevica, tukaj nima popolnoma nobene veze internetni zakon. Tole je bilo znano že pred meseci. Prav tako so že delavci o tem seznanjeni dalj časa. Pač tuja podjetja, se ne mislijo it igric leve vlade. Podjetja želijo stabilno okolje, ne… ...prikaži več pa nabijanje novih dajatev iz danes na jutri.
Levičarji za svoj obstoj potrebujejo revne ljudi. In tudi skrbijo za to, da revni ostanejo revni. Namesto spodobnega življenja jim ponujajo minimalca in druge drobtinice, ki na koncu naredijo luknjo v proračunu skupaj z leviičarsko skrbjo za bogate v javnem… ...prikaži več sektorju. In sedaj se bodo na referendumu borili proti zakonu, ki bi vsem delovnim ljudem izboljšal življenje, in z gospodarsko rastjo zagotovil sredstva za socialne transferje. Finančna luknja tega NE zagotavlja.
ČRENO NA BELEM. PREBLEM JE KONKURENČNOST. KONKURENČNOST IZVIRA IZ STROŠKOV DELA, KI SO POD GOLOBOM POSTALI PREVISOKI. LEVIČARJI UNIČUJEJO DELOVNA MESTA, KER ZA SVOJ OBSTOJ POTREBUJEJO REVEŽE, "DA SE "ZANJE" ZAVZEMAJO" IN ŽIVIJO OD POLITIKE - TAKO KOT SINDIKATI LJUDJE… ...prikaži več PODPIRAJO LASTEN PROPAD!
Tako je. Podjetja odhajajo iz zavožene države. Golob je bil res uspešen, da je v štirih letih naredil tako škodo in čez 40.000 ljudi dodatno spravil pod prag revščine. Levičarji obvladajo, še posebno pa njihovi sindikati, ki branijo PRIVILIGIRANE v… ...prikaži več javnih službah. Ti so zbrali podpise za referendum proti Interventnemu zakonu, ki je nujen za reševanje Slovenije. SPET NOVA ŠKODA!!!
Nekako logična posledica zadnjihbštirih let, če se ne bo kmalu ukrepalo bomo ostali brez kakršnekoli proizvodnje.
No ne nabijaj, kot da zapirajo nekakšna visokokvalificirana delovna mesta. Vi desničarji ste res oprani do amena.
Visoko kvalificirani so že odšli v tujino. Razen če visoko kvalificirane šteješ mešalce megle tipa Sama Urana, mukija, kovačeva, jenula...
mina6 ... vi tako veselo opevate Hrvaško, pša kako tja bežijo slovenci in slo firme. Jaz poznam vsaj 100 hrvatov, ki delajo pri nas, ne poznam pa nobenega slovenca ki dela na Hrvaškem. Razen tistih privatnikov, ki iz Slovenije delajo… ...prikaži več na Hrvaškem, ker tam manjka kvalificirane del. sile. Janša in ostali vam prodajajo bučke.
Kojak, toplo ti priporočam, da se priučiš kakšnega uporabnega dela. Levajzarstvo je v zadnjih vzdihljajih.
mcbebo sem zvedel da je tele prostore že kupila novidia in da bo z januarjem se že začela proizvodnja UNI posebej prilogejene za desničarje. izdelovali bodo najbolj sodobne čipe, ki delujejo pri 0HZ in imajo najnovejši način delovanja samo z… ...prikaži večz ničlami brez enk. kot sem že dejal prilagojeno za desnuhe.
McBobo...ne boš verjel, že več kot 30 let delam zelo uporabna dela. Upam trdit da z vsaj 5x višjo produktivnostjo kot ti. In ja delam v podjetju kjer imamo kar nekaj zaposlenih hrvatov, in delamo občasno tudi na hrvaškem, ker… ...prikaži več tam ni take delovne sile. Je šla vsa v Nemčijo, Avstrijo, Irsko.
V sloveniji je vse v rokah tujcev,tudi sds je izralski.
VSA LEVICA JE PA SOROŠEVA - LEVE AKTIVISTE FINANCIRAJO NAJVEČJI KAPITALISTI - MILIJARDERJI KOT JE SOROŠ. IZRAEL JE SAMO PROTI GOLOBU, KER JE PODPRL MORILSKE TERORISTE - HAMAS IN SRAMOTIL iZRAEL, KI JE POMAGAL SLOVENIJI DO SAMOSTOJNOSTI.
Vse po pričakovanjih. Levajzar komunizem je pustil dolgoročne posledice
Boste desnobranci lahko vse postavili na svoje mesto in uredili stvari. Glej, da čez 4 leta stanje slučajno ne bo še slabše!
To, kar ste levajzarji zafuk..., desnica še 20 let ne bo mogla popraviti.
Daj ne seri... Desnajzarji ste pametni da vse poka, ko je treba kaj naret pa puška v koruzo, jok in izgovori?? Bodo prijatelji izraelci porihtali, če vi nimate mentalne kapacitete...
In to ravno zdej ko desni nastopajo oblast…a se ti podjetniki jih slucajno bojijo in zato raje preventivno zapirajo?
To ni ravno zdaj. To se je vedlo že precej časa (in tudi bilo uradno), samo čudno da tega ni objavil nihče.
DEJAVNOST SINDIKATOV PROTI iNTERVENTNEMU ZAKONU JIH JE VERJETNO PAHNILA ČEZ ROB. VISOKI DAVKI PODJETJA NAREDIJO NEKONKURENČNE. NORMALEN PODJETNIK ZAPUSTI TAKO OKOLJE. PODJTJA NIMAJO ČASA ČAKATI NA DESNO VLADO, KER V TEM ČASU PREHITRO PORPADAJO - BOLJE SE JE ODSELITI.
@Nevica, tukaj nima popolnoma nobene veze internetni zakon. Tole je bilo znano že pred meseci. Prav tako so že delavci o tem seznanjeni dalj časa. Pač tuja podjetja, se ne mislijo it igric leve vlade. Podjetja želijo stabilno okolje, ne… ...prikaži več pa nabijanje novih dajatev iz danes na jutri.
Dolgo ste rabili za objavo. Rezultat levičarjev zadnjih 4 let
Zaprli bi naj do konca leta. Udbaški Janez ima 6 mesecev časa, da to prepreči. Lahko pokaže ali ga je sam gobec ali pa tudi kaj zna.
menda se microsoft seli v slovenijo. predvsem nijihova divizija micro.
Levičarji za svoj obstoj potrebujejo revne ljudi. In tudi skrbijo za to, da revni ostanejo revni. Namesto spodobnega življenja jim ponujajo minimalca in druge drobtinice, ki na koncu naredijo luknjo v proračunu skupaj z leviičarsko skrbjo za bogate v javnem… ...prikaži več sektorju. In sedaj se bodo na referendumu borili proti zakonu, ki bi vsem delovnim ljudem izboljšal življenje, in z gospodarsko rastjo zagotovil sredstva za socialne transferje. Finančna luknja tega NE zagotavlja.
ČRENO NA BELEM. PREBLEM JE KONKURENČNOST. KONKURENČNOST IZVIRA IZ STROŠKOV DELA, KI SO POD GOLOBOM POSTALI PREVISOKI. LEVIČARJI UNIČUJEJO DELOVNA MESTA, KER ZA SVOJ OBSTOJ POTREBUJEJO REVEŽE, "DA SE "ZANJE" ZAVZEMAJO" IN ŽIVIJO OD POLITIKE - TAKO KOT SINDIKATI LJUDJE… ...prikaži več PODPIRAJO LASTEN PROPAD!
Opa, 20 paket sankcij pa hitro učinkuje, ..... raje jedo travo kot da bi še kupovali poceni energente....
Hvala Golob in njegov ekonomski ekspert Mesec. To kar so vam govorili se sedaj dogaja.
Pojma nimaš, bukselj. Si sploh prebral članek???
Tako je. Podjetja odhajajo iz zavožene države. Golob je bil res uspešen, da je v štirih letih naredil tako škodo in čez 40.000 ljudi dodatno spravil pod prag revščine. Levičarji obvladajo, še posebno pa njihovi sindikati, ki branijo PRIVILIGIRANE v… ...prikaži več javnih službah. Ti so zbrali podpise za referendum proti Interventnemu zakonu, ki je nujen za reševanje Slovenije. SPET NOVA ŠKODA!!!