Avto
16543 ogledov

Dizli izgubljajo bitko z bencinarji

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 15:56 01.oktober 2017.

    No spet prihaja cas ko se bo cena bencina podvojila na ceno dizla kot je to bilo pred razcvetom dizlov. Samo da ne o potem joka in stoka....Dokler bom imel moznost nakupa dizla bencinca zagotovo ne bom kupil.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 18:35 01.oktober 2017.

    Kot šofer, ki vozi za drugimi avtomobili mi je vonj starega dizla vseeno bolj prijazen, kot pa novejšega bencinarja, sploh mrzlega. Sajasti delci starega dizla mi ostanejo v filtru kabine preostanek ki gre mimo pa nima nekega neposrednega vpliva na ...prikaži več moj nos, izpuh bencinarjev pa mi reže v nos in sluznico in nekaj kar "peče" zagotovo ne more biti nedolžno! Drugače je pa pri dizlih in bencinarjih vse bolj odvisno od lastnika in vzdrževanja. kot pa od vrste goriva.

  • mph 08:07 02.oktober 2017.

    Bla bla bla ... dokler bodo dizli, jih bom kupoval. Porabijo bistveno manj, vlečejo iz vseh obratov, od Kie pa so eni redkih, kjer vozniki zadaj ne ostajajo v oblaku. Računam tudi, da bodo še napredovali z izboljšavami na tehnologiji.

  • ode 18:03 02.oktober 2017.

    Dizeljni bodo še dolgo, dolgo v uporabi. Gradbeni stroji, električni agregati, lokomotive, jahte, ladje...Brez dizla nastane propad civilizacije.

  • maresem 11:21 04.oktober 2017.

    Ne bluzite neumnosti.... kdor naseda tej bencinski propagandi, kar naj... jaz ostajam na nafti vse dotlej, dokler me rezervoar bencina ne bo stal enako kot dizla, oz. enaka poraba pri obeh gorivih.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 07:51 01.oktober 2017.

    disel motorje lahko mirne duše nehajo delat,bencinarji so po porabi dosti blizu pa še nov tip motorja se obeta za bencin in bo še manj porabil

    • Snežinko 10:03 01.oktober 2017.

      No, ni ravno tako. Na svetu niso samo avtomobili, ampak tudi kamioni, avtobusi... Pri večjih vozilih je dizel celo ekonomsko upravičen, medtem ko je bil pri osebnih izključno zlobiran. Težja vozila potrebujejo navor bolj kot samo moč, in to jim daje dizel.

    • evelux 15:02 01.oktober 2017.

      Smrdljivi dizli ...fujj sploh se ne zavedamo kako to uničuje svet in zastruplja ljudi ..... to je samo denar

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.