Zdravje /zdravje/aktualno
12990 ogledov

Dobili še en, tokrat 1,5 milijona vreden posel

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • softundsicher 21:02 24.februar 2021.

    Bravo vlada! Odlično delate. Samo tako naprej. Do volitev prevzamete še vse medije, z njimi nafutrate penzioniste in dobite še volitve. Ampak folk bo prej ali pozneje skapiral - takrat boste pa bežali...

  • jakec1575 22:04 24.februar 2021.

    a vas zanima realna cena tega testa? med 3 in 10 centi po komadu. odvisno od kolicine. toliko o provizijah. pol je sicer se prevoz. ampak te papki imajo celo državo za ujetnico z najemom poslovnega leta med dvemi zabavami. ...prikaži več Jajo, nabijem te globoko. tam se se ti visoko zapiskas.

    • Pepe007 07:48 25.februar 2021.

      In koliko je cena top superg, ki so v trgovini 150 €+ na dvorišču tovarne v Vietnamu? Dobi za katere proizvajalec skoraj 10 €? Dvomim ... Mislim, ni mi jasno, kaj točno si hotel povedati? Imel si priliko, da spelješ ...prikaži več posel ugodneje za državo. Zakaj nisi?

    • JZekspert 10:20 25.februar 2021.

      Pepe007 ali pa Kopriva, dokazal si, da si ultra-omejen, pravi Pepec. Zaradi teh testov nas vse že skoraj eno leto zapirajo, ne zaradi superg. Sicer je mimogrede to res, kar si napisal o supergah, a dve krivici se po tvojem ...prikaži več mnenju izničita tako, da se nobene ne odpravi?

    • Pepe007 10:22 25.februar 2021.

      @JZekspert: očitno nisi ekspert, temveč navaden nevednež (ali navadno budalo). Sicer bi vedel, da hitrih testov še zdaleč ni "že skoraj eno leto".

    • JZekspert 00:04 26.februar 2021.

      Testov - tako enih kot drugih, tudi PCR testi nad 25 ciklov podoben nateg. Opraviči se. Sem ekspert in to take sorte, ki se ne proda za nobeno ceno. zato moje besede naravnost bobnijo povsod.

  • Albatroz 21:53 24.februar 2021.

    Validacijo jim je naredila Slovenija inplačala stranka SDS z našim denarjem, zraven zega so testi tako slabo zanesljivi da je celo vlada izdala ponovno testiranje vseh pozitivnih z bolj zanesljivo metodo. Očitno so kaj pozabili dodati zakaj so se odločili za te teste.

  • JZekspert 21:25 24.februar 2021.

    Beli noski zaslužijo 5x več od rdečih noskov... Alo, ĐĐ, pa ne mi rečt, da je to samo zaradi barve?

  • izy 06:56 25.februar 2021.

    Super, za teste fifti fifti. Jenko family

  • 097f449e0137bf780e0de3d4aea4df30cd6018ac 08:34 25.februar 2021.

    Je bilo po tv-ju,kako so prišli do ideje mladi uspešni ljudje za kriptokovance.... .Tle pa berem "ZLOGLASNI KRIPTOPOSLOVNEŽI"... .Se bodo morali tud en mau mediji pri nas odločiti,a je nekaj zeleno ali rdeče.

  • mirror 21:02 24.februar 2021.

    Spet bodo levaki skakali v zrak, na tv bo spet Tarča in jih bodo mediji zasledovali in spraševali koliko so zaslužili.

    • jakec1575 22:05 24.februar 2021.

      problem je v tem, da smo mi drzavljani odvisni od treh zakokiranih japijev, od katerih je en v zaplmebi premozenja to je delezu majbartove farme.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.