Slovenija
4417 ogledov

Dobro leto po uveljavitvi bi to že ukinili

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:06 23.februar 2023.

    Pa saj vsi ves čas izdajajo račune!

  • bozo666 07:20 23.februar 2023.

    Vtaknite si te papirnate račune v kljunčke, golobčki zagamani.

    • Avatar Leon
      Leon 08:14 23.februar 2023.

      Hočem račun !

    • peter3 08:20 23.februar 2023.

      Si hotel reci, v rit !

    • oneh 08:41 23.februar 2023.

      Oh leon, leon si ti sploh opravilno sposoben? Kdor je hotel, je dobil račun tudi sedaj. In za določene stvari ga je tudi bilo smiselno vzeti. Da pa me taubijeva svoboda v nekaj sili in mi grozi z globami, če ...prikaži več za kepico sladoleda ali plastenko vode ne bom imel natisnjen račun je pa čista diktatura. Očitno se je še enkrat pokazalo, da levaki govorijo eno, delajo drugo in naredijo čisto nekaj petega. Tudi ko imamo svobodo in levaki plešete.

    • Avatar Leon
      Leon 09:03 23.februar 2023.

      ČISTI RAČUNI DOBRI PRIJATLI ! Česa se posamezniki bojijo ?.... Naveza Janša-Imos: od preprodaj stanovanj do milijonskih poslov z državo ?

    • Avatar pantani
      pantani 09:26 23.februar 2023.

      Leon in potem vse tiho je bilo,koprive v vsem svojem sijaju!!!

    • Vrtnica 09:46 23.februar 2023.

      Dobesedno kljun!

    • Avatar Leon
      Leon 09:48 23.februar 2023.

      Bom pomagal pri iskanju vira : https://www.dnevnik.si/1042491269/slovenija/1042491269

  • Pepe007 07:48 23.februar 2023.

    Dve zelo neekološki rešitvi. Tako papirnat račun kot čakanje na asistenco pri osebnih vozilih, kar lahko podaljšuje zastoje na avtocestah. Za osebna vozila bi lahko imel vsaj na določenih odsekih tudi DARS kako lastno rešitev. In na izvozih prostor, kamor ...prikaži več se vozilo odloži ter tam lastnik odloči s katerim prevozom bo vozilo spravil drugam.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 09:08 23.februar 2023.

      Ha ha svet bomo rešili ekološke Katastrofe ,če ukinejo izdajo papirnih računov.??? Res kaplja v morje onesnaževanja.

    • oneh 09:43 23.februar 2023.

      Ni problem papirnat račun. Problem je, da me na vratih trgovine lahko ogolobi inšpektor, če nimam računa. Ob tem pa je popolnima vseeno ali mi ga trgovec ni izdal ali sem ga pozabil na pultu ali sem pozabil kam sem ...prikaži več ga dal (na dno katere od vrečk?) ali da sem ga preprosto vrgel v koš ob blagajni. In to ne glede na to ali kupim plastenko vode za 0,5 € ali pa Teslo za 120.000€. Da pa ima zaradi tega večje stroške tudi trgovec in posledično dražje izdelke bo pa udarilo tudi levake, čeprav plešejo.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:02 23.februar 2023.

      Oneh. Moj komentar je bil takšen zaradi Pepe ki pravi da je zelo neekolosko.

    • Pepe007 12:35 23.februar 2023.

      Če nam politika grozi, da nas bodo tako ali drugače omejili zaradi ekoloških vprašanj (denimo v prometu), potem je povsem upravičeno pričakovanje davkoplačevalcev, da bo politika sprejemala samo zakonodajo, ki bo ekološko maksimalno prijazna. In se bodo seveda tudi sami ...prikaži več obnašali maksimalno ekološko ter ne bodo ne uporabljali kratkih letalskih poletov, še manj pa jih subvencionirali. Se ti moje pričakovanje ne zdi logično? Kakor politika in državni aparat do nas, tako mi do njega.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 13:13 23.februar 2023.

      Naj bodo politiki za zgled, ne pa da se obnašajo povsem obratno , kar zapovedujejo ljudem. Zakaj se še vedno vozijo z dizel avti na brdo , saj imajo dovolj prostora v Ljubljani ali pa naj koristijo digitalne platforme za ...prikaži več sestanke. Če so se otroci lahko šolali prek zoom a naj se pa še politiki pogovarjajo digitalno.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 13:14 23.februar 2023.

      Da ne omenjam svetovnih politikov ki se vozijo z svojimi avioni na enourne brezplodne sestanke po svetu..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.