Slovenija
4584 ogledov

Zdaj je uradno: Nova KBM in SKB banka ne obstajata več

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 14:42 22.avgust 2024.

    zanič banka + druga zanič banka = še bolj zanič banka

  • Enzgg4 13:19 22.avgust 2024.

    Evo, banke si vmes prenehale obstajat, saga o nategnjenih delničarjih NKMB in podrejencih NLB pa se še kar vleče pa še ni videti konca. Koliko je od tedaj? 12, 15 let?

  • Stane Adamič 16:21 22.avgust 2024.

    Bratuškova pokradla miljone vlagateljem in jih dala Tajkunski Probanki.

    • Ender3 17:04 22.avgust 2024.

      Stane se ponavljaš ! Zopet te opominjam, da je Janez z Zujfom naredil mnogo večjo škodo državljanom, ki so potem za nagrado še dokapitalizirali bančno luknjo, ki jo je vlada SdS navrtala..

  • Ender3 13:38 22.avgust 2024.

    Bilo kuda sedaj so madžari svuda..Na osnovi česa bi jim človek zaupal lasten denar.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:41 22.avgust 2024.

      Pa menda se ne sekiraš za ta tvoj drobiž🤣

    • Ender3 17:00 22.avgust 2024.

      Nick👍 sem preventivno pri neki drugi, konkorenčni banki. Glede na zgodovino KBM, noveKBM kako so bili delničarji izigrani ne verjamem v portfelje, ki ga je nekoč vodil Kovačić. In tipu se ni nič zgodilo, morda za to, ker je simpatizer ...prikaži več opozicijske stranke.

  • Pierre 16:39 22.avgust 2024.

    Še kiklco prodala bom za sladko vince dala bom, ne grem ne grem ne grem domov sem žejna premočno.

  • Avatar Garancija
    Garancija 14:47 22.avgust 2024.

    Ni kej več za krast

    • Ender3 17:06 22.avgust 2024.

      Ko že misliš, da je konec se najde ON, ki prodaja državno srebrnino že 30 let.

  • Naklonsky 13:13 22.avgust 2024.

    Tisti varčevalci - kar nekaj jih je, ki so svoj lastninski delež izgubili pri zasegu delnih NKBM, so presedlali na druge banke, nekaj izmed njih tudi na SKB. Moj sosed se je zaklel, da bo z združitvijo teh dveh bank ...prikaži več zaradi NKBM odšel na drugo banko, ne na OTP! Torej: "povej mi s kom se družiš in povem ti, kdo si"...

    • Ender3 17:09 22.avgust 2024.

      In nekdanji generalni v NKBM je bil gospod Kovačič v dobri navezi z JJ..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.