Šport /sport/kosarka
71526 ogledov

Dončić dolžan 1,7 milijona evrov

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tadej 11:20 06.julij 2018.

    To pa je precej sramotno, da morajo igralci kriti odskodnino.

    • Snežinko 11:59 07.julij 2018.

      Ja in ne. Ima obstoječo pogodbo z Realom, kajne? Za prestopv NBA se je odločil sam, kljub temu, da ga pogodba še veže na Real. Torej je sam kriv in po tej strani je prav, da plača sam. Po drugi ...prikaži več strani bi pa glede na njegovo kvaliteto in na to, kaj jim bo prinesel Dallas lahko navrgel ta dober miljonček brez večjih težav...

  • Lavdan 10:46 06.julij 2018.

    Za vsem lepim in popularnim se vedno nekaj skriva. Novinarji pa nikdar ne pokažejo realne slike, ali te kujejo v nebesa, ali tlačijo v drek.

  • mitja59 11:49 06.julij 2018.

    Lovebites ... zamenjaj portal! Npr. zadovoljna.si

  • Chloe_Gairdner 17:01 06.julij 2018.

    Google zdaj plačuje € 701 do € 012 na dan za delo na spletu od doma. Nikoli si nisem mislil, da bom lahko to naredil, vendar moj najboljši učitelj zasluži več kot € 32571 mesečno, to počne, in ona me ...prikaži več je prepričala, da poskusim. Tudi novi ljudje to lahko brez težav zaslužijo € 623 dnevno in lahko zaslužijo celo višje s čas0m ... Tako sem začel ➤➤➤ ➤➤➤➤ ➤➤➤ www.WebJob8.Com

  • Vesoljec 15:30 06.julij 2018.

    Nagajanje Špancev.

  • Lovebites 09:33 06.julij 2018.

    No,da vidimo kaj bo novega jutri o doncicu?A srat je dons ze sel?Nekdo v urednistvu je spolno iztirjen in obseden z njim.

    • ECKING 10:55 06.julij 2018.

      kot vidimo si pa ti glavni fan Luke , vsak dan redno prebiras in komentiras clanke.Pohvalno takega navijaca bi si vsak zelel!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.