Šport /sport/kosarka
10450 ogledov

Dončić: "Danes so se uresničile moje sanje."

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lorenzo_Woolford 15:50 10.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Solton 15:50 10.avgust 2021.

    ves ta dnar bo doncic na kurbah, alkoholu in drogi spičil, to je en krat ena, še celo v dolgovih bo verjetno pristal....mark my words!

    • mph2 17:17 10.avgust 2021.

      Zdaj vsaj vemo kako bi ti porabil ta denar. Ne sodi pa vedno drugih po sebi.

  • Friderik1950 17:45 10.avgust 2021.

    Sam menim, da je glede na povprečno igro v zadnijih treh tekmah na OI Dončičeva zvezda v zatonu in se ne bi čudil, če bi prišlo po kakem letu do prekinitve pogodbe. Tako vsaj vidim, lahkopa, da se motim.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:07 10.avgust 2021.

    Bravo fantič! To ni samo talent, predvsem je to trdo delo, veliki vložki njegove družine in še in še, pa bo spet država stegnila svoje prste po nečem za za kar ni popolnoma nič zaslužna. Kar tako, bo ostal brez ...prikaži večez 56 miljonov evrov. Jaz bi se na njegovem mestu preselila v kakšno davčno bolj milostno državo, tako kot ostali veliki zaslužkarji med našimi športniki.

  • Pepe007 15:03 10.avgust 2021.

    Znesek je nesramno visok. Dejstvo pa je, da noben delodajalec zlepa ne plača delavca več kot mu prinaša. Zanimivo bi bilo videti, koliko taka ekipa NBA vrže denarcev lastniku. To bi sicer google verjetno v nekaj klikih približno odgovoril, ampak ...prikaži več se mi ne ljubi. Da pa lastnik obrne take denarje (in igralec), pa je zaslužna raja, ki je to očitno tako ali drugače z veseljem pripravljena plačati.

    • mph2 17:18 10.avgust 2021.

      Znesek je povsem primeren za biznis, ki ga bodo imeli z njim. In ga je vreden.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 18:59 10.avgust 2021.

    Mogoc je bil pogoj, da slo ne pride do medalje? Nas je prodal?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.