Slovenija
4777 ogledov

Država v enem dnevu prodala dve banki: Nova KBM kupila Abanko

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nina 20:41 19.junij 2019.

    Normalen narod bank ne prodaja.

  • Avatar jezeran
    jezeran 20:20 19.junij 2019.

    Saj se hecate, šenkali smo NKBM, pobrali ste delnice in jih razvednotili, sedaj pa ta ista banka kupuje Abanko, v katero smo zmetali cel kup denarja. Lopovi da ni večjih slovenske ovce vse to gledamo tiho. BEEEEEE

  • ePartizan 20:58 19.junij 2019.

    Sreča pri vsem tem pa je, da Delavska hranilnica ni v lasti država. O SDH pa samo to, ustanovljen je s strani države le zato, da sistematično nemoteno nadaljuje vrtna razprodaja slovenskega premoženja.

  • Dakota_Thornton 13:45 20.junij 2019.

    Google trenutno plačuje od 17.000 do 22.000 dolarjev za delo na spletu od doma. K tej dejavnosti sem se pridružil pred 2 meseci in v prvem mesecu te dejavnosti sem zaslužil 20544 $. Lahko rečem, da se je moje življenje ...prikaži več popolnoma izboljšalo! Preveri, kaj delam. obisk ...... ⇛⇛⇛⇛⇛⇛⇛ www.WebJob98.Com

  • jezero 06:42 20.junij 2019.

    Banda razprodaja naše, ne svoje. V Državnem zboru se pa držijo za goltanec za to, kdo bo vladal tej razprodani državi! Za državni udar!

  • mirror 19:26 19.junij 2019.

    He, he. Država še vedno ostaja vplivni lastnik NLB. Hrvatom mora nekdo plačevati, ko bodo spet tožili NLB, naši pa hlapčevsko plačali. Pa levici bo še ostal bankomat v NLB. Primite se (spet) za denarnice

  • mirror 20:46 19.junij 2019.

    Spet ste obdržali največji delež v NLB, da boste lahko spet prali denar in delali nove luknje.

  • mirror 19:40 19.junij 2019.

    "Država v enem dnevu prodala dve banki: Nova KBM kupila Abanko" To je zavajanje medijev po naročilu. Država je s 25% in eno delnico še vedno največja lastnica NLB.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.