Slovenija
2021 ogledov

Državi ostaja 218 milijonov

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lara_Woodhouse 16:29 28.september 2018.

    Dobra novica zdaj ponuja Google spletno poslovanje na domu. Za 3 ure na spletu lahko zaslužite do 958 do 1327 dolarjev na dan doma. To delo sem začel in še nikoli nisem bil srečnejši in zdaj ga delim z vami, ...prikaži več zato ga lahko preizkusite tudi. Pridružite se nam in obiščite našo spletno strann za več podrobnosti ... ........ ➤➤➤ www.WebJob98.Com

  • miho 11:35 28.september 2018.

    Slovenci gredo delat v tujino in prinašajo dohodke domov, pa imamo primanjkljaj primarnih dohodkov s tujino? Razložite to prosim. Pa penzije upokojencev, ki so delali nekoč v razvitejših državah, kjer so danes penzije za večkratnik penzij pri nas in uživajo ...prikaži več svoje visoke penzije zdaj v Sloveniji... Zdi se mi, da statistiki ne zajamejo vseh transakcij...

  • bojovi 21:02 29.september 2018.

    A to pomeni zmanjšanje davkov? A to pomeni, da bodo višje plače? Sej vem, politiki so si že zvišali plače, pa še bonuse za praskanje po jajcih je treba izplačat. Tako da spet mi navadni državljani nimamo kaj od tega ...prikaži več denarja. Katastrofa!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.