Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
4050 ogledov

Država, veste kaj? Ne, za vse pa le niso krivi turisti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen04 12:01 22.marec 2023.

    Komaj čakam delovišča na avtocestah. Upam, da na vseh. Se bomo jeseni po enem pasu več vozili.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:28 01.junij 2023.

    Po novem naj računajo parkirnino,ne pa vinjeto

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:32 01.junij 2023.

    Rešitev je predvsem treji pas,in pa še en krog obvoznice okoli ljubljane.Za denar naj prosijo Bruselj,saj so oni hoteli,da smo tranzitna država

  • rd2dmk2 20:03 22.marec 2023.

    spoštovani avtor članka. na žalost si b....c. jest grem svojo glavo stavit pa tud moja jaca, da bi lahko naredili AC, ki bi imela 2 miljona pasov, pa bil bil dren, kerslovenski voznik ne zna vozit. ni govora. onma BMW ...prikaži večW pa se vozi po prehitevalnem pasu 90na uro, ker mora ravno po telefonu razpravljat . o bilo čem. zraven imamo važica v audiju, ki vijuga med kolonama in ustavrja štalo in takonaprej in nazaj, ves promet pa teče kot vbodna žaga žaga.

    • Naklonsky 10:11 23.marec 2023.

      Ja, kar odreži si jih! Očitno nimaš pojma, da vozijo v vseh državah bolj ali manj podobno!

    • rd2dmk2 11:43 23.marec 2023.

      naklonsky sigurno ti voziš samo lojtrnik. greš v italijo misliš kaos na cesti. glej nikoli nisem imel nitienkrat samkrat za en sam utrip srca povišan pulz. pa pazi mi je uspel sred velemesta zapeljat v enosmerno ulico v nasprotno smer. ...prikaži več. v minuti je bil policaj ob meni inpo razgovoru smo ugotovili da je eno drevo preraslo znak in se ga ni videlo. dobil sem opravičilo in spremstvo. ljudje so strpni in tolerantni in nobenega posiljevanja. italija, 1000 let pred nami.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.