Slovenija
20947 ogledov

Epidemija v Sloveniji: Zelo dobre in zelo slabe novice hkrati

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skipi 11:19 11.april 2020.

    Novinarji nehajte neko paniko delat s temi mrtvimi, 20 starostnikov je okuženih vsaj 40 jih bo še umrlo torej bo številka vsaj 100 mrtvih. Včeraj je 50 drugih ljudi umrlo od raka, srčno-žilnih bolezni....pa niste o nobenem nič pisali.

    • Janez_53 12:51 11.april 2020.

      Dnevno v povprečju v Sloveniji umreta dva človeka zaradi alkohola. Torej v enem mesecu okrog 60 ljudi.

  • Ender3 13:10 11.april 2020.

    Kdor spremlja dogajanja in analize v tujini lahko opazi,da se SLO ne omenja, prav tako balkan in npr.Poljsko. Morda to izhaja iz prepričanja, da imamo slab zdravstveni sistem ali smo ne—verodostojni. Res pa je,da vsaka država želi prikriti dejanske številke. ...prikaži več Kar se je zgodilo v žarišču, Kitajski, ne bomo nikoli izvedeli.

  • Jambor 11:24 11.april 2020.

    Statistika je neizprosna, ampak podatkov iz te statistike ni mogoče povezati v neko logično celoto. Dlje gledam, manj mi je jasno. Ali sem butast, ali pa nekdo prikriva realno stanje... Krivulje sicer kažejo pozitivno stanje, ampak ... retorično,... a ni ...prikaži več vsak, ki umre tudi odpuščen iz bolnišnice? In krivulja v istem grafu z skupnim številom nekega vzorca, se ne more primerjati z dnevnim številom... upam, da se motim.

  • klemenmo 12:03 11.april 2020.

    24,981 mrtvih v Italiji.....ampak ne letos in ne zaradi Covid-19 https://www.ijidonline.com/article/S1201-9712(19)30328-5/fulltext?fbclid=IwAR01KcltHlWyrC7ncpVSHco91iYzCBEhhEncwp5PP7TftxTGJ4lovOgmep0

  • marsal22 11:46 11.april 2020.

    KRIVULJA SE JE OBRNILA NAVZDOL , KER POLOVICA HOSPITALIZIRANIH UMRE !

    • fiston 16:33 11.april 2020.

      Ja sem ravno razmišljal, če bi jih več umrlo, potem bi bila druga novica še boljša, ker bi bilo še manj hospitaliziranih... Tako da mi ni smiselno to dvoje povezovati... Ja veliko jih pa umre, ker v glavnem verjetno pridejo ...prikaži več v že zelo slabem stanju. Recimo toliko kot je okužb v domovih, pa vsi rizična skupina, te zdravijo v domovih, ker bi zgleda bolnice sedle, sigurno pa nimajo enakih pogojev kot oni v bolnici.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.