Svet
1164 ogledov

Evropska komisija obsodila zaostrovanje ukrepov na Malti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusan2 18:12 12.julij 2021.

    Vsak euro pizdun vtika kurac v sesalec, pa kaj jih Malta briga, Malta je samostojna država in se najde tip ala Fajonkenfuk, ki nima 3g mivke v glavi, jebi se, pa taka Evropa

  • Laura_Felker 16:15 12.julij 2021.

    V zadnjih 4 tednih sem prejel 27346 EUR od dela s krajšim delovnim časom od doma. To službo sem dobil pred dvema mesecema in v prvem mesecu sem brez spletnih izkušenj prejel 20569 EUR. ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Leon
    Leon 13:09 13.julij 2021.

    EU je talec neoliberalne mafije in kaže zadnje izdihljaje . Juncker je bil grobar vsega .

  • mihatirs 14:19 12.julij 2021.

    79% jih je cepljenih in še vedno zapirajo...idiotizem brez primere oz. dokaz da noben test oz. cepivo ne pomaga...ko te doleti te doleti...tako ali drugače!

    • Naklonsky 10:18 13.julij 2021.

      Preberi članek, fajonek!

    • mihatirs 13:01 26.julij 2021.

      fajonček je tvoja mami, ki je obremenjena s politiko tako kot ti...enim dol visi za leve desne zelene rumene, ampak sprane glave vidite vse samo politično...odrast pa začni s svojo glavo razmišljat...retard..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.