Magazin /magazin/film-glasba-tv
33706 ogledov

Evrovizija: Kakšni komentarji o naši pesmi in izvajalcih!

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 08:41 06.februar 2023.

    In koncni rezultat….Slovenia zero points!

  • bi_ba 09:19 06.februar 2023.

    Spet bomo zadnji. Brezvezna pesem. Ne znamo.

    • robi2107 09:30 06.februar 2023.

      Duhovito. Znamo sicer. Imamo muzičare, samo niso za tisti cirkus. Pa tudi v tem primeru bi bili zadnji. Ker evrovizija tekmuje s sranju. Verjetno bi se dalo na prste preštet spodobne komade, ki so se tam odvrteli v teh letih. ...prikaži več Zlasti zadnjih 20, 30 let. Tako fa bodo Jokarji s svojim cigumigujem zadnji v konkurenci cigumigu muzike. Pa še ena kuhna je vse skupaj. Čehi lajkajo Slovake, Švedi Norvežane, Španci Portugalce... Nima kaj dosti veze z muziko.

  • robi2107 09:24 06.februar 2023.

    Kakšna kozlarija. A je važno, kako zgledajo uni pikiji, ali je važna muzika? Sem videl samo začetek tistega cirkusa po tv. To so ene osnovnošolke skupaj zbobnali za publiko. Enega odraslega ni bilo vmes. Zato bo še najbolj prizanesljivo, če ...prikaži več rečem, da je to ena otročarija, pa se potem malo oprosti. V celoti gledano pa gejevska parada kiča in slabega okusa (pa nimam nič proti gejem). Zmagovalni cigumigu od Jokarjev sem pa zdajle na yt pogledal. 5 sekund sem zdržal, predno sem zaprl.

  • Jernej65 08:07 06.februar 2023.

    Ma nemoj.

  • rafo 10:36 06.februar 2023.

    Out bodo že v predizboru in prav je tako

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 10:28 06.februar 2023.

    kaj pa vem... to ni komad za evrovizijo. ni melodičen, besedila pa noben ne bo razumel.

  • wolfenstein 09:02 06.februar 2023.

    Evrovizija je podoben nateg kot Eurojackpot: vplačuje vsa Evropa, dobitke pa pobirajo Skandinavci in Nemci.

    • Avatar Antikrist3
      Antikrist3 10:30 06.februar 2023.

      Ti dam en koristen nasvet. Ne vplačuj iger na srečo, pa ne boš nič izgubil.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 13:28 06.februar 2023.

      wolfenstein, verjetnostni izračun pravi, da je največ možnosti za glavni dobitek tam, kjer je največ vplačil! Sicer pa je v teh letih iz naslova Eurojackpota tudi pri nas bilo izplačanih kar nekaj izjemno visokih dobitkov, o katerih lahko igralci domače ...prikaži več igre na srečo Loto le sanjajo.

    • wolfenstein 19:03 06.februar 2023.

      @Antikrist3... Nikoli nisem igral in tudi ne mislim začeti

  • SamoResnica 12:34 06.februar 2023.

    Še dobr da je Eurosong najbolj Gay festival v Evropi. Bomo mogoče končno dobili malo več glasov, ko bodo vsi v očeh videli tisto, kar bodo gledalci želeli videti.

  • radovednica 09:10 06.februar 2023.

    Spet ena nepotrebna predstava. Bolje, da tile smrkavci pričnejo kaj delati, če seveda znajo, namesto, da se derejo po plastičnih odrih. Sramota, ki jo boste videli vsi, ki še gledate to evroazijsko nastopaštvo. Evrovizija je že desetletja "mrtva". Azerbajdžan in ...prikaži več Kazahstan menda pa res nista v Evropi. No ja, Evropa postaja azijska, od kar veselo sprejemamo drhali od tam.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 13:39 06.februar 2023.

    Prvi problem je, da so tujci, ki so jim všeč naše pesmi, ki tekmujejo na Eurosongu, v veliki manjšini, drugi problem pa je, da naši mediji objavljajo le komentarje, ki te pesmi hvalijo, povsem ignorirajo pa vsa nasprotna mnenja. In ...prikaži več zato domači mediji naše izbrane pesmi venomer uvrščajo vsaj med finaliste, če že ne favorite za zmago. Bomo videli kako se bo izteklo tokrat, ker izvajalca, ki bi odkrito povedal, da gre po zmago, pa še res nismo imeli!?

    • robi2107 20:35 06.februar 2023.

      To imaš pa čisto prav. Ko sem pred leti na mmc forumu napisal, da je to parada kiča in slabega okusa, so me pizde cenzorske cenzurirale.

  • sam1 15:34 06.februar 2023.

    Spet polna usta samohvale,po končani Evroviziji pa ušesa čez ramena in hitro domov. Pa počakajmo že enkrat na konec tekmovanja in potem ocenjujmo,sicer smo pa že par desetletij na repu uvrščenih......

  • lojs 13:43 06.februar 2023.

    izdelek paše v današnji čas in lahko priznamo tem avtorjem veliko dela in pogum, "nekaj" so naredili ... vsekakor takih vsebin ne poslušam, ker to je pač glasba sodobnega časa, kjer težko še najdeš izdelke za "v uho" , melodija, ...prikaži več kompozicija, ... naredili so svoje in ta šov s to evrovizijo je tak kot je ... po tolikih letih zapravljanja denarja in časa, bi jo lahko ukinili, ne vem ... sicer pa folk še vedno pade na tekmovanje, zato je treba gledat šport

  • Avatar pantani
    pantani 14:18 06.februar 2023.

    Mislim da bi se Ljubljanski psi bolje odrezal!!!

    • robi2107 20:37 06.februar 2023.

      Pa Čao pičke tudi. Da Tožibab sploh ne omenjam

    • Avatar pantani
      pantani 06:20 07.februar 2023.

      Z Marso smo se družili pri in za Figovcem.

    • robi2107 06:45 07.februar 2023.

      Jaz sem kakšno leto mlajši. Pa ne toliko, da ne bi iz prve roke poznal Puharjeve in Lenina. Ali FV v Šentvidu.

    • Avatar pantani
      pantani 09:30 07.februar 2023.

      Sej Marsa je,mislim da ene tri leta starejša od mene.Sem bil pa že pri 15. na hard core in punk sceni.

    • robi2107 09:54 07.februar 2023.

      No, napisal sem kakšno leto. V resnici malo vec let. Toliko, da ko je ona že ropotala, sem jaz komaj začel spoznavati rock (ajde, metal pravzaprav). Sem pa v pank in HC padel malo bolj pozno. Pištole sem prvič slišal ...prikaži več pri 17-ih letih, ko sem že preštudiral cel spekter rocka od NWOBHM, hard rocka, psihadelije, tudi starega rocka.. Kasneje se je temu pridružil še pank, new wave, HC, thrash.. Še kasneje etno, jazz, klasika, goa... Vse, samo pop nikoli. Zato mi ta evrovizija nikakor ne gre v ušesa.

    • robi2107 10:29 07.februar 2023.

      P.S. Da se razumemo: ne bom zanikal, da obstaja tudi kvaliteten pop, celo pri nas, le da tak ne bi šel skozi na evroviziji. Tam imajo radi kič cigumigu. Bolj ko skačejo, bolj jim je všeč. Včasih je bilo tam ...prikaži več več kvalitete. Kot tudi pri nas. Tekste za pesmi so pisali pesniki (Strniša...), skladbe in aranžmaje pa mojstri (Adamič, Sepe,....). Ljudje, ki so nekaj znali. Danes pa to počne vsak, ki ima 5 minut časa in mu ni nerodno delat opice iz sebe.

    • Avatar pantani
      pantani 11:34 07.februar 2023.

      Se popolnoma strinjam. Sam sem potem kar hitro prešaltal na alternativni rock (the cure,mission,sisters of mercy...), vmes pa ohranjal stik z trash metalom in punkom do danes. Bil v vojski, ko sem izvedel za smrt Primoža Habiča,katerega sem tudi osebno poznal.

    • robi2107 01:09 09.februar 2023.

      Same here. Od Habiča sem enkrat v ŠKUC-u kupil ene plate, sicer ga pa osebno nisem poznal. Sem pa prej kar prav povedal, da sem kakšno leto mlajši od Marse. V resnici dve leti. Je pa osebno nisem poznal, kakor ...prikaži več tudi ne folka na pank sceni. Vsaj ne bolj kot na videz iz mesta. Smo pa seveda hodili po teh placih. Poleti RIO, pozimi Union, včasih FV, pa v Nebotičniku je bil en cajt nek diskač, menda se mu je reklo Luna, kjer se je vrtel dark (to je bilo v 2. polovici 80-ih). To, kar naštevaš zgoraj.

    • robi2107 01:14 09.februar 2023.

      Ja, na to smo včasih tripali. Btw, pozabil si omeniti Bauhause. Pa veliko smo po špilih hodili. Malo tudi v komšiluk. Leta '87 sva šla s frendom z vlakom na Cure v Modeno. Fino je blo.

    • Avatar pantani
      pantani 15:02 09.februar 2023.

      Diskoteko Luna,smo mi organizirali,so nas klicali jutujevci,ker smo tisti čas poslušal U2. Drugače pa je, kot si napisal,omenil bi še K4 in bunker na Gerbičevi,pa še kaj bi se našlo. Morda smo se kdaj tudi srečali,kdo ve.

    • Avatar pantani
      pantani 19:08 09.februar 2023.

      https://www.youtube.com/watch?v=Y-l9GQJRl9Y&list=RDTjvvK-Rj0WI&index=5

    • robi2107 22:08 09.februar 2023.

      Zna biti. Sem bil kar dosti po teh placih, čeprav bolj po vojski. 89 pa naprej. Na Siouxie mam pa eno komično anekdoto: sem bil mulo 11 let, ko so imeli špil pri nas. Predvozači so bili menda Lublanski psi ...prikaži več in Pankrti. Sem postopal tam okoli, pa me je vratar zastonj spustil noter. Odprašijo predvozači svoje, jaz sem sedel na ograji. Po koncu Pankrtov skočim z ograje.. direkt v kozlanje enga panksa tam pod mano. In se cel zvrnem v tisto svinjarijo. Fak. Sem šel domov, kaj sem pa hotel, ves od ..

    • robi2107 22:09 09.februar 2023.

      ..tujega kozlanja. Siouxie sem pa potem videl 10 let kasneje v Tivoliju.

    • robi2107 22:21 09.februar 2023.

      P.S. V Luno smo menda hodili v srednji šoli, 2. polovica 80-ih. Se ne spomnim, koliko časa je funkcionirala. Daj me spomni.

    • Avatar pantani
      pantani 19:18 10.februar 2023.

      Ne bi glih vedel,sam sem bil zraven 2. leti,potem smo šli pa narazen (nesoglasja), mislim da je še kakšni 2. leti to laufalo,po mojem odhodu. Sam sem potem začel hoditi v K4, Hound dog,nekaj časa sem celo vrtel v baru ...prikaži več sodček v stari Ljubljani. Glede kozlanja na koncertu,sam sem bil Faith no More,pa sem videl tipa,ki je bil tako pijan ali pa zadrogiran,da je cel koncert prespal na tleh.

    • Avatar pantani
      pantani 19:35 10.februar 2023.

      https://www.youtube.com/watch?v=SDTSUwIZdMk&list=RDTjvvK-Rj0WI&index=23

    • Avatar pantani
      pantani 19:46 10.februar 2023.

      Tole bi jaz poslal na Evrovizijo :D https://www.youtube.com/watch?v=T24ld25TENA

    • robi2107 21:02 10.februar 2023.

      Ja, na Sonic Youth sem bil leta 90 v Križankah. A propos Evrovizije: glede na to, da so Tožibabe že davno v penziji, bi lahko poslali kaj, kar še miga, eno tako sodobno narečno godbo (etno je in) https://youtu.be/3po9c6dbcOs Glede ...prikaži več placov; jaz sem začel pol bolj na metlo pa na gerbo hodit. Sploh na Metelkovi mi je blo všeč, ker je bila tam ena taka anarhija pa si lahko uletel, kamor si hotel. Pa nič ni blo treba plačevat (razen za špile, valjda)

    • Avatar pantani
      pantani 19:21 11.februar 2023.

      A mogoče poznaš Dornika al pa Tomota H.,oba delata tudi na Metelkovi.

    • Avatar pantani
      pantani 19:36 11.februar 2023.

      Sonic Youth sem žal zamudil,ker sem bil v vojski 90/91.

    • robi2107 21:56 11.februar 2023.

      Tomota na videz.

    • Avatar pantani
      pantani 19:27 12.februar 2023.

      Glih danes sva bila s Tomotom skupaj v hribih,bila pa sva tudi sošolca v srednji šoli.

    • robi2107 22:11 12.februar 2023.

      Ja, tako gre to. V mladosti rokenrol, kot abrahami pa v hribe. Rokenrol pa bolj za v ušesa. BTW, kaj bolj resnega ali samo hoja navkreber?

    • Avatar pantani
      pantani 06:43 13.februar 2023.

      Tokrat samo druženje, Bilo nas je 12, ki smo včasih skupaj hodili v hribe,tako da samo do Blejske koče na Lipanci,smo se pa za naslednji vikend že menili (ne vsi),da bi šli spet kakšno grapo popikat.

    • robi2107 07:39 13.februar 2023.

      Nice. Hribi so kul.

  • Pierre 18:57 06.februar 2023.

    Pesem ja pač ZANIČ, niti približno ne tako dobra kot Ne ni res od Nuše Derende!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.