Slovenija
1806 ogledov

Fajon s sporočilom Golobu: "Zdi se, da se največ ukvarjamo sami s sabo"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 12:45 25.oktober 2023.

    Fafajonka drži fafuljo, da se narod še s teboj ne začne ukvarjati bolj podrobno...Kdo se v našem imenu udinja svetovnim hegemonom ?! Mrš....

    • oneh 12:56 25.oktober 2023.

      Oh lucky, lucky... a to je drugačna komunikacija? Moram priznati, da imate levaki precej čudne standarde komunikacije, depolitizacije in razumevanja demokracije. Vse česar se polotite in vse o čem govorite se na koncu izkaže za diametralno nasprotno. Hočete belo, pa ...prikaži več delate črno. Hočete svobodo pa delate diktaturo. Hočete... imamo (pa še) svobodo in levaki plešete.

    • Ender3 13:40 25.oktober 2023.

      oneh👎 je razlika, če demokracijo ne razumeš problem je, če jo neupoštevaš. Zamenjaš jo z avtokratizmom,diktatoro in konzervativizmom. In s tem gradiš desno, svetlo prihodnost. Za to ima folk raje svobodo in ples po lastni izbiri..

    • oneh 13:50 25.oktober 2023.

      Kaj torej levalki ali demokracije ne razumete ali je ne upoštevate? Da imamo svobodo in levaki plešete itak vemo.

    • munja 14:21 25.oktober 2023.

      ender pojdi nazaj v prvi, drugi, tretji razred, pa se nauči pravilno pisat. Razumem pa, da ko so štete zadnje ure, so tudi komentarji temu primerni - drhteče roke, nezbrane misli - glas vpijočega v puščavi.

  • McBobo 12:43 25.oktober 2023.

    Pa pozabla je Janšo omenit.

    • Ender3 13:45 25.oktober 2023.

      Kdo sploh še omenja princa teme..Saj živi SAM s svojimi pravljicami in 🐑🐏🐑..

    • munja 14:26 25.oktober 2023.

      McBobo ja zdaj bo pa spet cel hudič. Bo golobček še njo nagnal, ker si je privoščila tak spodrsljaj. Ne omenjati janše v vsakem drugem stavku, je pri levičarjih že kar greh.

    • McBobo 16:10 25.oktober 2023.

      A kdo ga omenja; ti ender kjer le moreš pljuneš čez njega.

  • bobubob 14:02 25.oktober 2023.

    Če bi se vsaj. Tako, da bi se najprej očistili laži, korupcije in hlapčevstva. Nato pa pričeli uporabljati lastno zdravo pamet, kolikor je je sploh še v teh krajih. Velja tako za leve kot za samooklicane desne.

  • SamoResnica 12:35 25.oktober 2023.

    Men se zdi, da se je določenim ljudem v tej vladi skisalo še veliko bolj, kot so bili že prej.

    • Ender3 13:43 25.oktober 2023.

      Vam se kisa že od lanskega aprila odkar ste dobili veliko nezaupnico na volitvah. Normalno kisanje se ustavi po naravni poti vam pa, očitno ne..

    • munja 14:23 25.oktober 2023.

      Samoresnica, enim se ni imelo kaj skisat, zato pa je tako.

  • lojs 13:35 25.oktober 2023.

    v članku mi iskalnik ni našel besede janša, tako da sem v dilemi kaj bi pomenila ta izjava ... odkritje, ugotovitev, mogoče celo razodetje

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 14:03 25.oktober 2023.

      Sem vnesel v Google lojs in mi je ven vrglo jansist😜

    • lojs 14:11 25.oktober 2023.

      google mi pravi da je to razodetje ali engleski revelation ... noro!

  • Grof 15:19 25.oktober 2023.

    Borut Sajovic, danes na tv, joče jambra za Mojco, ja gnoj od gnoja, njegove izjave o Urški, sam pravi, da nekatere stvari težko razume: sem pač že siv, so njegove zadnje besede v izjavi dneva, kot, da je prišel s pogreba očeta, ….

  • Avatar Garancija
    Garancija 12:43 25.oktober 2023.

    To so ugotovili po 22 letih,bravo

  • HayekF 13:35 25.oktober 2023.

    Pozabila, da se ukvarjajo predvsem z davki in kako obrat folk.

  • lojs 13:37 25.oktober 2023.

    je pa zanimivo, da holob ne upa sekat po teh koalicijskih partnerjih ... pa sej so minorni, v vladi se drenajo v parlamentu jih pa ni prav veliko ... glasov ma proko glave

  • munja 14:17 25.oktober 2023.

    Faraonka, zelo hitro si to spoznala, tako je namreč že od vsega začetka, ti pa "zgrožena in zaskrbljena". Drugega od tebe in ostalih na oblasti, ki ste nam trosili obljube, ki so to tudi ostale, ni bilo zaznati.

  • Toma 13:03 25.oktober 2023.

    Po tolikih lažeh, zavajanj in podobnem so končno začeli še z resnico kot Bobnarka! Samo tako naprej; vsak ki je pogrešil naj odstopi, s pernatim vred!

    • Ender3 13:47 25.oktober 2023.

      Toma👎 tvoje mokre sanje in misija nemogoče..

    • Grof 15:21 25.oktober 2023.

      Ender baba Vanga, za levičarje, ..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.