Magazin /magazin/vip
540 ogledov

Fantovščina znanega Slovenca precej nenavadna

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • porko2 14:07 03.junij 2017.

    Kdo je sploh ta kreten, da se o njem piše?To pa je bila res fantovščina, za pripovedovat vnukom. Aj se bodo smejali.Antena pa ne more biti nič boljša, če si je njega izbrala.

  • KOJAK 22:39 03.junij 2017.

    Maš prav, na fantovščini se spodobi da si pijan kot prasec, da sem malo skozlaš, da vlečeš striptizeto za joške in na konce je še najboljše če se bodoči ženin pribit na križ poškoduje, še najbolje je če rata invalid...

  • Miller 08:27 03.junij 2017.

    ja ja ... raj povej da ti drugega pustila ni.... klasični copatek :) triatlon pa pač ni fantovščina... ne slepimo se :)

  • Vesna Dolšak 13:38 03.junij 2017.

    Če je zate klasična fantovščina nek presežek, potem se bi jaz na tvojem mestu zamislila. Pijančevanje in striptizete pač niso za vse neka jaka zabava.

  • Vesna Dolšak 13:38 03.junij 2017.

    Čestitke! Hvala bogu, da ni vsem zabava pijančevanje do onemoglosti in striptizete. Pa nimam nič proti alkoholu v zmernih količinah, prav tako ne proti striptizetam.

  • bumbar 14:12 03.junij 2017.

    Poženščeni loleki.

  • hubertfast 10:12 05.junij 2017.

    Prava fantovščina je pijančevanje do onemoglega. Prav tako so zaželjene vse mogoče neumnosti. Striptize res niso pogoj, če so pa poleg, pa ni škode. Sam sem bil na več fantovščinah in vse so bile brutalne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.