Slovenija
26038 ogledov

Finančni minister napovedal, kakšne davčne spremembe nas čakajo

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 07:30 10.november 2020.

    Idioti!!! Kaj to meni pomaga ko sem na minimalcu, če pa od tega nimam niti centa!!!

    • kapibara1 11:17 10.november 2020.

      Pojdi delat za več kot minimalca.. al pa socialo prejemaj..

    • timja 13:44 10.november 2020.

      kapibara tebi pa ni pomoči!!!niso vsi v JS kot ti teslo

  • Avatar Leon
    Leon 08:33 10.november 2020.

    Osnutek šestega protikoronskega svežnja ukrepov očitno predvideva občutno višje globe za kršenje ukrepov s področja omejevanja širjenja nalezljive bolezni. Med drugim bi z globo od 1500 do 15.000 evrov kaznovali posameznika, ki javno poziva h kršenju omejitev zbiranja na javnih ...prikaži več krajih ali na javnih krajih organizira zbiranja v nasprotju s predpisi.

    • kapibara1 11:20 10.november 2020.

      Edino pravilno. Če nočemo poslušat nasvetov, samo užeži brate.. Smo na balkanu, s PRE-ogromno balkancev..

    • maresem 12:59 10.november 2020.

      kapibar, ti si navaden pezde in gnoj. Sem kar podpiral t vlado na štartu, dokler nisem spoznal njihove pokvarjenosti. Boš naletel tudi ti na mino, slej ko prej in prav bo tako.

  • lulibuc 08:26 10.november 2020.

    No, se je že začelo, vreča se prazne, zdaj bo pa treba rajo stisniti za vrat, da bo izpljuvala vse kar je v desetletjih prišparala. Prekleta golazen fašistična. Zjebali ste državo do podna, zdaj pa šee dodaten teror. Marš prasice ...prikaži več sadistične lopovske, delali ste z denarjem in podjetniki, kot svinje z mehom, zdaj pa ste v kurcu in treba stvari sanirati na plečih davkoplačevalcev in penzionistov. GNOJI!

    • kapibara1 11:18 10.november 2020.

      Državo so zjebali že vse od 45 naprej..

    • maresem 12:58 10.november 2020.

      Kapibar, seveda so a ti notorični lažnjivci so obljubljali drugačno prakso a ne? Teror in fašizem zna vsak zganjat nad šibkejšimi, sploh če ti služi še pokvarjena gestapovska prisila.

  • dusan72 08:52 10.november 2020.

    Dejstvo je, da denar ne nastane iz "nič" Tudi sam sem zaprosil (in dobil) državno pomoč, ker je v dosti branžah res kriza, se pa bojim, da bomo to tako ali drugače državi vrnili z obrestmi.

    • kapibara1 11:19 10.november 2020.

      Vračamo državi že vse od 45 naprej.. dedki- očetje- mi- vnuki...

  • maresem 08:28 10.november 2020.

    Šircelj, želite vojno, dobili jo boste, kmalu. Samo tako naprej.

    • kapibara1 11:18 10.november 2020.

      Raje se drži svoje sociale.. al pejt pa delat..

    • maresem 13:00 10.november 2020.

      Jebi se prase, jaz sem svoje oddelal in uživam sadove, OK? Ti jih ne boš nikoli ker si navaden voluhar.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 14:21 10.november 2020.

    Dajte ukinit financiranje vseh nevladnih organizacij naj se te zgube spravijo delat!! Nemudoma je potrebno ukinit socialno pomoč po enem letu prejemanja saj je ogromno takih,ki nočejo delati!! Socialna pomoč naj se nakaže na plačilno kartico z katero se bi ...prikaži veči dalo plačati položnice in kupit izključno življenske potrebščine med katere ne sodijo cigareti in alkoholne pijače!! In tako ne bodo otroci lačni in položnivce bodo plačane seveda bo mnogo socialcev moralo na odvajanje!!

  • bogdan76 10:21 10.november 2020.

    Mesec on ima rešitev v mezincu zato je propadli študent.

    • Avatar Leon
      Leon 10:27 10.november 2020.

      ......ti pa si za Luno ! Trenutno je na oblasti Janša ,ki je venomer twital iz opozicije ,sedaj pa mu je zmanjkalo rešitev za stanje v državi in uporablja retoriko diktatorjev ...Madura ,Erdogan,Orban,Trump ,Kim .......preveč jih je na svetu .

    • Avatar Leon
      Leon 10:28 10.november 2020.

      Naslednji ukrepi bodo omejevanje gibanja in PAR-NEPAR in bencinski boni !

    • kapibara1 11:21 10.november 2020.

      @ leon- e Pa saj si tega že navajen...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.