Svet
6580 ogledov

Fosfatom v kebabu uradno prižgali zeleno luč

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 15:29 13.december 2017.

    Še malo pa bo Evropa na čelo z Angelo zlezla musličem v rit!!

  • Avatar čavez
    čavez 15:06 13.december 2017.

    Trije glasovi, In to Slovenskih luzerjev.

  • Ledena 16:23 13.december 2017.

    Ah dajte no,mislim,ce mi bo zapasal,itak,da ga bom jedla se naprej.Isto mcdonalds.Ne maram cefurjev ,tut ne amerov,ampak jem kar mi pase.Oni v Bruslju al kjerkoli so ze pa se naj hebejo.Men be bo nihce govoril in diktiral,kaj bom jedla.jebala vas ...prikaži več politika.Ko pa kupujemo sranje v drugih trgovinah,pa je cist ok.Ne bit dlakocepski.Svinjarija je pa v vsaki hrani.Nobena trgovina ni izjema.

  • ode 17:55 14.december 2017.

    Tri tedne je tista štruca nataknjena na kol, oziroma, dokler je ne prodajo. Tako je zdrava, se niti v poletni vročine ne usmradi, niti mesarske muhe ne gredo nadnjo.

  • niko70 17:58 13.december 2017.

    Vsak se sam odloča kaj bo vnašal v svoje telo, le potem ne delat v bolnišnicah čakalnih vrst in se spraševat zakaj si dobil raka. Dobil si, kar si iskal

    • Ledena 18:07 13.december 2017.

      Plitek post:za rakom na pljucih zbolijo tudi nekadilci,med drugim.Poglej statistiko glede "zdravja"veganov,vegatarijancev itd.Preveri zivljenjsko dobo.Preveri,kdo dela gneco na urgenci.Zdaj bolj jasno?

  • silverst3r 19:12 13.december 2017.

    Frenc, ti pej sam tih bet, raguluc

  • boogin1 17:28 13.december 2017.

    Ledena Če misliš da si kanta za smeti in poješ vso ponujeno svinjarijo OK in če se želiš zastrupljati tudi OK, ampak jaz pa nisem kanta za smeti in jaz ne želim nobenih fosfatov in podobnih svinjarij v hrani.

    • Ledena 17:47 13.december 2017.

      PREBERI IN SI RAZTOLMACI,kar pisem.Ce mi zapase,pojem.Ce bi mo,bom jedla to vsak dan.Moja stvar.In ne,nisem zamascena ali kanta za smeti.Ce pa zivis v prepricanju,da je druga hrana neoporecna in "cista"strupov in ostalega sranja,potem se motis.Potem nisi izjema,bodi brez sjrbi,si tudi ...prikaži več ti kanta za smeti.Realno,kruto,tako pac je.Ce ne zelis fosfatov in E-jev,potem pa se preseli na drug planet.Potem niti dihati ne bi smel,ce se ze gres nekega cistuna.

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 18:49 13.december 2017.

      ledena ,tle imaš pa prav

    • Ledena 18:55 13.december 2017.

      Hvala,strauski.😀

    • boogin1 09:00 14.december 2017.

      Namesto, da bi dosegli, da se v hrano ne daje nepotrebnih in zdravju škodljivih aditivov in to obsodili, komentatorji to celo podpirate, namesto, da bi skupaj razumno dosegli in podprli, da se v hrano prepove dajati škodljivih aditivov. Z vašo ...prikaži več podporo LEDENA, proizvajalcem svinjarij res ni teško prodati.

    • Ledena 12:09 14.december 2017.

      Boogin.. wake up in reality

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.