Magazin /magazin/vip
55555 ogledov

Foto: Je Mojca Mavec le pokazala srčnega izbranca

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bi_ba 13:50 24.junij 2024.

    Ne izgleda kot Evropejec. Mogoče je kak znanec s potovanj po tujih deželah, ki je prišel na fuzbal v Evropo.

  • Friderik1950 07:11 24.junij 2024.

    Sem že razlagal. Škoda Mavčeve, da ni našla kakega producenta, da bi lahko samostojno, mimo naše televizije, posnela potopisne oddaje svetovnega formata, ker ima za to res izjemen talent in v njih prikaže ob pokrajini tudi vedno nevsiljive zanimive zdodbe ...prikaži večdodbe domačinov. Pohvalna je predvsem tudi montaža, ki ni begajoča iz kadra v kader, da bolijo oči, kar gledalca povsem zmede in je 'odlika' številnih tuje posnetih potopiscev.

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:27 24.junij 2024.

      Ona nič ne dela,vse naredijo drugi,vse gre po scenariju

    • Ender3 10:08 24.junij 2024.

      Mojca je žal ostala brez materinstva..

    • dare326 15:53 24.junij 2024.

      Ko je delala prve oddaje je bila super, imel sem jo za fatalko. Potem je v vsej popularnosti začela brati reklame, dobesedno prostituirala je svoj talen in od takrat je šlo samo še navzdol. Končno sem ugotovil, da se gre ...prikaži več bolj turizem kot potopisne oddaje. Ker sem bil na enakem potovanju kot njena oddaja.

  • Ender3 10:09 24.junij 2024.

    Model izgleda kot kanarita....krivokljun..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.