nič posebnega, sem videl že lepše. Sicer ne maram koščenih suhic, ampak tukaj so pa mogoče noge malo predebele...
za karat
Sem že pozabil kaj sem videl. Pečeni oddojek je lepši sicer.... nas pa kolegica novinarka dobesedno posiljujete z obskurnimi novicami dotične gospe, očitno je vaša prijateljica.
Ja pa ja.od 1 do 10bi ji dal 6,mogoče6,5.to je to.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
nič posebnega, sem videl že lepše. Sicer ne maram koščenih suhic, ampak tukaj so pa mogoče noge malo predebele...
za karat
Sem že pozabil kaj sem videl. Pečeni oddojek je lepši sicer.... nas pa kolegica novinarka dobesedno posiljujete z obskurnimi novicami dotične gospe, očitno je vaša prijateljica.
Ja pa ja.od 1 do 10bi ji dal 6,mogoče6,5.to je to.