Magazin /magazin/vip
17719 ogledov

Video: To je trenutek, ko je znani Slovenec izvedel, da bo očka

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pantani2
    Pantani2 11:50 16.november 2023.

    Bedno,pa še to, od kdaj je on hokejist, ker prvič slišim za njega?!!! Sam sem 10. let treniral hokej pri Olimpiji in hokej spremljam že 45 let,tako da,če je on hokejist,potem sem jaz igral v NHL!!! Ubistvu sem (nočna hokejska liga :D).

    • Avatar Zoran
      StarMačk 19:56 14.december 2023.

      No, mogoče veš o hokeju veliko, vsega pa le ne. Mark Vlahovič je po hokejski izobrazbi vratar. Kariero je začel v Zalogu pri Slaviji in v mlajših kategorijah precej obetal. Tako je bil do sezone 2016/17 celo prvi vratar mlade ...prikaži več hokejske reprezentance Slovenije. Člansko kariero je v sezoni 2017/18 pričel na Jesenicah, vendar pa statusa prvega vratarja ni uspel izboriti. Iz Jesenic se je podal na Švedsko, od tam pa kmalu naprej v Norveško 2.ligo. Mislim pa, da zadnji 2 leti hokejsko ni več aktiven?

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 20:06 14.december 2023.

      To vse vem,še vedno pa ne vem zakaj in počem je on "znani Slovenec"!!! Svoje čase sem igral s Kontrecom,Kranjcem,Brodnikom in Zupančičem,potemtakem sem tudi sam "znani Slovenec"???

  • Jako 22:11 08.januar 2024.

    Kdo pa sta ta dva???? Znani Slovenec? Prvič slišim.

  • Pierre 17:38 16.november 2023.

    Miki, Miki, hu de fak iz Miki???

  • www 09:36 01.december 2023.

    glasbenik in hokejist :)))) kot noč in dan v eni osebi... glede na to da prvič slišimo za njega, mora bit čist zanič pri obeh dejavnostih... verjetn mu je še froca en nadomstni naredu :)))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.