Slovenija /slovenija/crna-kronika
19207 ogledov

Primorski gasilec ustrelil zbiralca železa

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 07:14 16.maj 2024.

    Glede na situacijo in glede na stanje s strani etične manjšine proti večini je tako dejanje opravičljivo. Videli smo jih ob poplavah, ne Policija, ljudje so se organizirali in preprečili masovne kraje, prihajalo je tudi do ostrih besed. Najbolj pa ...prikaži več je prizadelo, ko ti cigo reče kaj mi pa moreš s Policijo, kaj pa bo Policaj naredu, popisal pa šel. In na žalost, hudičevo pošteno prav je imel.

    • mph2 08:37 16.maj 2024.

      Budalo. Se pravi vsak lahko na vsakega strelja, ker je imel nek preblisk v glavi. Definitivno je katastrofa, da lahko najbolj zaščiteni v državi počnejo kar počnejo, ma opravičevat kar se je zgodilo, ko je nastradal nedolžen, je pa prav bolano.

    • munja 09:22 16.maj 2024.

      Točno tako je kot je opisal atamama. Policisti kar naprej popisujejo zapečene in dajejo neke kao kazenske ovadbe, to je pa tudi vse. mph2 si mogoče kdaj slišal, da je cigan plačal kakšno kazen??

    • mph2 11:12 16.maj 2024.

      @munja, a si slučajno sploh prebral kar sem napisal?? Sem absolutno proti, da so zaščiteni bolj kot svete krave v Indiji. Imamo total blesave zakone. Podobna zgodba kot dol z Izraelom, ker so bili židi nekoč žrtev holokavstva lahko zdaj ...prikaži več izvajajo genocid na nivoju nacistov sami. Nisem pa se strinjal s komentarjem zgoraj.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:30 17.maj 2024.

      Le kako bi policaj ukrepal,ko bi mu cigoti oropali njegovo bajto?

    • munja 11:46 17.maj 2024.

      Garancija, to bi bilo pa res zanimivo videt.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:06 16.maj 2024.

    Se bom obregnil še ob tole. Brali smo prispevek o Eritrejcu, ki ga je sodnica obsodila na 4 leta, ker je zaštihal neko žensko. Dobil je enkrat milejšo obsodbo kot je predlagalo tožilstvo, za po vrhu ga menda še izgnati ...prikaži več ne moremo!? V tem članku je omenjeno, da Šavronu grozi do 11 let zapora, od tega osem za povzročitev splošne nevarnosti!? Bom z zanimanjem spremljal razplet in to izključno zaradi firbca, če bo Primorcu krivda dokazana ali bo pri sodbi kot Slovenec prav tak deležen 50% popusta!?

    • atamama 11:32 16.maj 2024.

      Ne se bati da bo milejše, kvečjemu ostrejše. Rajo treba zatreti, kaznovati, obdavčiti, da lahko se pokaže moč. Za zjokat pa je, da ravno takemu sodstvu in tožilstvu, mi raja, plačujemo visoke plače....fej in fuj.

    • Idioti 09:59 17.maj 2024.

      Bagra pritepena vseh oblik ima 50 % popusta . Ko nam bo pa to enkrat prekipelo , nekaterim na Dolenjskem in Kočevskem je že , bo pa še en cigohaust !

  • Avatar Zoran
    StarMačk 09:27 16.maj 2024.

    Kaj je Domenček, si bil še vedno malce v rožcah ko si pisal prispevek?

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 08:10 16.maj 2024.

    Po moje se pravilno zagovarja, saj ne bi mogel dokazati, da so mu cigoti pljunili železo in to tudi noi razlog za streljanje...Morda bi moral malo spremeniti obrambo, priznati, da je orožje njegovo in da je tisti dan streljal iz ...prikaži več njega in sicer zaradi ptičev v vinogradu...Na avto seveda ni streljal in ne ve kdo bi to storil, morda celo kdo od cigotov, ki mu je hotel puško ukrasti, ko je videl, da ga ni doma...Tako nekako bi to moralo iti...

    • atamama 09:34 16.maj 2024.

      Ne pije vode. Tožilstvo bi tak scenarij povzelo, če bi ''etični'' bil streljal, ker bi s tem zaključili primer. Ker pa je v igri en navaden državljan, to pa treba po hrbtu udarit. Saj veš, na tehničnih pregledih dobil par ...prikaži več sto evrov, kazni par let, ko pa je ukradel miljone in nategnil veliko ljudi pa družbeno koristno delo. To so ''dosežki'' 30 let demo(s)kracije.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:03 17.maj 2024.

    S štiri leta mlajšima Ljubljančanoma Nido Hodžićem in Sanelom Ramićem,prekleta bila ta multikultura

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:05 17.maj 2024.

      Tolk je teh z Ć,da bo treba že slovnico dodat Ć in Đ,kam smo prišli

    • munja 11:51 17.maj 2024.

      Garancija, se sprašuješ, kam smo prišli - NAZAJ V JUGOSLAVIJO!! Sicer pa, kaj se pa čudimo, saj imamo na tipkovnicah računalnikov Đ in Ć.

  • Avatar Leon
    Leon 09:25 16.maj 2024.

    Za pisuna je pomembno ,da je bil nekdanji gasilec.

  • Enzgg4 11:28 16.maj 2024.

    Prvič: ni gasilec, ampak penzionist. Drugič: kakšno zvezo ima to?

    • atamama 11:33 16.maj 2024.

      za nas ne, če pa hoče novinar po gasilcih pljuniti pa veliko..........

  • Idioti 09:57 17.maj 2024.

    Men je podnajemnik pozabil na podstrešju tik ob lini za vstop AK 47. Noben ni vedel , dokler ni šel krovec prekontrolirati strešnike in je takoj ob dvigu naletel na avtomat. Pa je bik poklical policijo namesto da prej vpraša ...prikaži veča mene kaj naj naredi . Tudi jaz nisem imel pojma čigavo je , ker je bilo podnajemnikov več , jazse se pa nisem vzpenjal po lojtri na podstrešje !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.