Slovenija
762 ogledov

Golob in von der Leyenova: Varčevanje in solidarnost bosta ključna

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 17:40 29.avgust 2022.

    Kdor je poslušal nakladanje Von Leyen mu je bilo lahko upravičeno slabo...Ko bi se vsaj trudila zlagati kaj takšnega kar bi se ji lahko vsaj pogojno verjelo, ampak še to ne..Primitivizem brez meja...Edino kar je pozitivno je bilo to, da ...prikaži veča naša ministrica za pravosodje ob nastopu Von Liar ni ploskala, za premiera ne vem, ampak se je vsaj grdo držal ;)

    • munja 19:19 29.avgust 2022.

      Ne vem, kaj ta lajna sploh razmišlja, s svojim govorom me ni prepričala. Imel sem občutek, da tudi sebe ni. EU bi morala zahtevat čimprejšnja pogajanja, ne pa, da milijarde letijo v vrečo brez dna - do kdaj??

    • smoljo 19:27 29.avgust 2022.

      Ok nis edini ko je videl ministrico grdo gledat in ne ploskat ...

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 17:44 29.avgust 2022.

    Naj gre tale Uršula in njena komisija u 3PM, zarad namišljenih obtožb proti Vladimirju smo talci vsi prebivalci EU in ostali! Največji hipokrit vseh časov senilni Joe se pa veselo smeji, ker je uspel zjebat poleg, Iraka, Irana, Sirije, Kuvajta, ...prikaži več in še in še je teh držav, še EVROPO, kar je bil zgleda cilj in je za to raboto pridobil kokainarja Zelenkota!

  • Avatar Syn
    Syn 18:50 29.avgust 2022.

    Spet je prišla ukronaci propagando širit? Sramota, kaj moramo mi podpirat. 🤦🏻‍♂️🤬

  • Ender3 18:18 29.avgust 2022.

    Znano je, zakaj je prispela Uršula ??. Zaradi Plenkoviča, da ne bo namigovanj. Je bil kdo pozoren na njuno politično kemijo. Morda, še kaj več kot, samo simpatija. Kockasti znajo tudi šarmirat, ko gre za njihov interes.

    • Avatar MS
      MS 12:40 30.avgust 2022.

      Plenkovič osvaja vse živo! Osvojil je tudi bivšega predsednika Evropske komisije. Juncker se mu je namreč prikradel za hrbet, uščipnil ga za zadnjico, ko pa se je Plenković obrnil, da preveri, kdo se tako obnaša, mu je po zraku poslal še poljub.

  • munja 19:14 29.avgust 2022.

    Koliko milijard bodo EU še zmetala v ukrajino, koliko nedolžnih ljudi bo zaradi tega še moralo umreti, mi bomo pa varčevali!!?? Kje so vam možgani, so se vam čez poletje popolnoma skisali ali kaj?? Zakaj se je EU sploh vpletla ...prikaži več v to, saj ukrajina ni ne v natu ne v EU. Mi zna kdo to neumnost pojasnit??

  • Toma 18:57 29.avgust 2022.

    Tako je! Njim miljončke, narod pa naj crkne!

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 13:16 30.avgust 2022.

    v se klaus švabove lutke sodijo samo še v zapor

  • Avatar zoo
    zoo 14:23 30.avgust 2022.

    DIREKTOR naftnog giganta Shella, Ben van Beurden, upozorava da bi Europa mogla biti suočena s ograničenim pristupom energentima i dulje od samo jedne zime. Kako piše Reuters, čelnik najveće europske naftne kompanije smatra da bi kriza mogla potrajati nekoliko godina, ...prikaži več, nakon što su cijene plina prošlog tjedna skočile na rekordne razine u jeku dodatnih smanjenja ruskih isporuka, što je signal da bi cijeli kontinent mogao zaglibiti u dubokoj recesiji.

  • lojs 17:43 29.avgust 2022.

    kako lepo, da so vsi tako enotni v tem, da se cene energije dvigujejo ... mi, državljani to komaj opazimo, bo treba pogledat kaj so čvekali, da zvemo kaj "novega" ... le kaj je gospa mislila s tem varčevanjem in ...prikaži več solidarnostjo? ... najboljše varčevanje je, da si v mrazu in lačen, več kot to, skoraj ne moremo, solidarnost pa pričakujem od države, al je pa ne bo

  • Avatar MS
    MS 13:29 30.avgust 2022.

    Uršula ima brezpogojno prav! Putina je treba USTAVITI, Putin osebno, je v četrtek 11.06.2022 izjavil da si Rusija prizadeva povrniti svoja prvotna ozemlja, kot je to v začetku 18. stoletja storil car Peter Veliki.S to izjavo je Putin dejansko priznal ...prikaži večl pravo ozadje svojega brutalnega pohoda najprej na Krim, zatem še na Ukrajino! Sledile bodo še baltske države! Putinova politika je politika vzpostavitve velike Rusije- to ne vidite vi zagriženi rusofili! Ogroženost od NATA je prozoren izgovor!

  • Kmodri 19:55 29.avgust 2022.

    Čimprej ukiniti špekulativni trg z elektriko. Ne danes, ne jutri, ampak včeraj, po Boratu.

  • Avatar R_D
    R_D 19:02 29.avgust 2022.

    Bolj prav bi bilo: Von der Leyenova in Golob... Mediji tega hipija promovirate kot kakega predsednika zda ali kitajske.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.