Narcisizem ( poleg nesposobnosti) je tisto , kar je pokopalo holobovo vlado , tako da ni bojazni, da bi se on ponovno pojavil kot predsednik vlade.
Golobov nasmeh je zelo grenak (pelin je grenik, zdravi pa prebavo). Poslovil se je narcis in lažnivi kljukic.
Šiptarski nasmeh je pa prekrasen?
Saj Janez pa nima kaj pokazati. Samo glumi lahko narcisa. Je pa zato egomanijak in psihosociopat. Kar pa verniki nočete dojeti in razumeti.
Ta Holob je dejansko bolnik. Pa naj reče kdor kar hoče. Da ga sram ni. Zafura celo državo in pravi, da komaj čaka da jo bo še bolj.
Zafural je kaj? A slabo živimo? Si lačen, nimaš službe?
Syn 👎životari v maloumju ob polisendviču in pingo soku. Ne dojame in razume kaj je svoboda.
Ja Ender, ti si pa očitno strokovnjak. 😂
Ko se vrneš nazaj ne vem od kje, tukaj bo pogorišče, nihče ga več ne spravi v red.
Kaj bi še rad bivši premier!? Bil je trikrat najslabši premier vseh slovenskih časov: prvikrat, zadnjikrat in nikoli več!
No še 4.boste padli kot kur....
Tlačan pričakovano kot, papagaj ponavljaš znane floskule.
Iz zapora bo jankoviću in golobu težko ponovno vladat Sloveniji. Gotofi ste golobnjak, za vedno!
A je imel Golob sploh kaj predati, razen prazne državne blagajne, pufov in slabega vtisa, za katerega so se trudili vsa pretekla štiri leta.?
Lahko ponudi znucano Tino.
slovenski3 ... prazno blagajno, pufe in slab vtis je prevzel, zapušča pa vse skupaj precej v boljšem stanju kot je dobil,
Tlačan in kaj Jajo ponuja. A sodelovanje. Malo morgen.
SREČNO JANEZ.
A ti to resno.? Ti bo dvignil honorar, ker on je odprtega srca.
Ender3 čestitam, ker si stavil na pravega vodjo. Mu boš kupil novo viledo za fruzuro?
Boš moral ti svojem veličastnem voditelju kupit nekaj za na glavo. Da bo takrat, ko, če bo imel kako novinarsko konferenco ne bo z glavo svetil kot žarnica.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Narcisizem ( poleg nesposobnosti) je tisto , kar je pokopalo holobovo vlado , tako da ni bojazni, da bi se on ponovno pojavil kot predsednik vlade.
Golobov nasmeh je zelo grenak (pelin je grenik, zdravi pa prebavo). Poslovil se je narcis in lažnivi kljukic.
Šiptarski nasmeh je pa prekrasen?
Saj Janez pa nima kaj pokazati. Samo glumi lahko narcisa. Je pa zato egomanijak in psihosociopat. Kar pa verniki nočete dojeti in razumeti.
Ta Holob je dejansko bolnik. Pa naj reče kdor kar hoče. Da ga sram ni. Zafura celo državo in pravi, da komaj čaka da jo bo še bolj.
Zafural je kaj? A slabo živimo? Si lačen, nimaš službe?
Syn 👎životari v maloumju ob polisendviču in pingo soku. Ne dojame in razume kaj je svoboda.
Ja Ender, ti si pa očitno strokovnjak. 😂
Ko se vrneš nazaj ne vem od kje, tukaj bo pogorišče, nihče ga več ne spravi v red.
Kaj bi še rad bivši premier!? Bil je trikrat najslabši premier vseh slovenskih časov: prvikrat, zadnjikrat in nikoli več!
No še 4.boste padli kot kur....
Tlačan pričakovano kot, papagaj ponavljaš znane floskule.
Iz zapora bo jankoviću in golobu težko ponovno vladat Sloveniji. Gotofi ste golobnjak, za vedno!
A je imel Golob sploh kaj predati, razen prazne državne blagajne, pufov in slabega vtisa, za katerega so se trudili vsa pretekla štiri leta.?
Lahko ponudi znucano Tino.
slovenski3 ... prazno blagajno, pufe in slab vtis je prevzel, zapušča pa vse skupaj precej v boljšem stanju kot je dobil,
Tlačan in kaj Jajo ponuja. A sodelovanje. Malo morgen.
SREČNO JANEZ.
A ti to resno.? Ti bo dvignil honorar, ker on je odprtega srca.
Ender3 čestitam, ker si stavil na pravega vodjo. Mu boš kupil novo viledo za fruzuro?
Boš moral ti svojem veličastnem voditelju kupit nekaj za na glavo. Da bo takrat, ko, če bo imel kako novinarsko konferenco ne bo z glavo svetil kot žarnica.