Slovenija

"Želim si, da bo država v dobri kondiciji tudi, ko jo bomo prevzeli nazaj"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 19:44 04.junij 2026.

    Narcisizem ( poleg nesposobnosti) je tisto , kar je pokopalo holobovo vlado , tako da ni bojazni, da bi se on ponovno pojavil kot predsednik vlade.

    • ferdopis59 20:08 04.junij 2026.

      Golobov nasmeh je zelo grenak (pelin je grenik, zdravi pa prebavo). Poslovil se je narcis in lažnivi kljukic.

    • maček 22:08 04.junij 2026.

      Šiptarski nasmeh je pa prekrasen?

    • Ender3 02:03 05.junij 2026.

      Saj Janez pa nima kaj pokazati. Samo glumi lahko narcisa. Je pa zato egomanijak in psihosociopat. Kar pa verniki nočete dojeti in razumeti.

  • Avatar Syn
    Syn 19:33 04.junij 2026.

    Ta Holob je dejansko bolnik. Pa naj reče kdor kar hoče. Da ga sram ni. Zafura celo državo in pravi, da komaj čaka da jo bo še bolj.

    • Kojak 21:52 04.junij 2026.

      Zafural je kaj? A slabo živimo? Si lačen, nimaš službe?

    • Ender3 01:56 05.junij 2026.

      Syn 👎životari v maloumju ob polisendviču in pingo soku. Ne dojame in razume kaj je svoboda.

    • Avatar Syn
      Syn 10:32 05.junij 2026.

      Ja Ender, ti si pa očitno strokovnjak. 😂

  • bandit 20:55 04.junij 2026.

    Ko se vrneš nazaj ne vem od kje, tukaj bo pogorišče, nihče ga več ne spravi v red.

  • slovenski3 19:31 04.junij 2026.

    Kaj bi še rad bivši premier!? Bil je trikrat najslabši premier vseh slovenskih časov: prvikrat, zadnjikrat in nikoli več!

    • maček 22:10 04.junij 2026.

      No še 4.boste padli kot kur....

    • Ender3 01:54 05.junij 2026.

      Tlačan pričakovano kot, papagaj ponavljaš znane floskule.

  • Xman 20:46 04.junij 2026.

    Iz zapora bo jankoviću in golobu težko ponovno vladat Sloveniji. Gotofi ste golobnjak, za vedno!

  • slovenski3 19:48 04.junij 2026.

    A je imel Golob sploh kaj predati, razen prazne državne blagajne, pufov in slabega vtisa, za katerega so se trudili vsa pretekla štiri leta.?

    • Avatar torolino
      torolino 20:06 04.junij 2026.

      Lahko ponudi znucano Tino.

    • Kojak 21:51 04.junij 2026.

      slovenski3 ... prazno blagajno, pufe in slab vtis je prevzel, zapušča pa vse skupaj precej v boljšem stanju kot je dobil,

    • Ender3 01:58 05.junij 2026.

      Tlačan in kaj Jajo ponuja. A sodelovanje. Malo morgen.

  • matej572 20:13 04.junij 2026.

    SREČNO JANEZ.

    • Ender3 02:00 05.junij 2026.

      A ti to resno.? Ti bo dvignil honorar, ker on je odprtega srca.

  • Žvižgač 21:15 04.junij 2026.

    Ender3 čestitam, ker si stavil na pravega vodjo. Mu boš kupil novo viledo za fruzuro?

    • Ender3 01:52 05.junij 2026.

      Boš moral ti svojem veličastnem voditelju kupit nekaj za na glavo. Da bo takrat, ko, če bo imel kako novinarsko konferenco ne bo z glavo svetil kot žarnica.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.