Slovenija
967 ogledov

Golob prizadetim obljubil, da ne bodo le številka na papirju

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Plavi-mil 23:25 14.julij 2023.

    Taubi; če sem obljubil, še nisem dal.

  • Avatar Garancija
    Garancija 06:45 15.julij 2023.

    On bi hitreje rešil probleme,samo kaj ko ima v parlamentu razne “pametne“ pijavke,ki še kar dirigirajo njemu in nam

    • Avatar Leon
      Leon 12:33 15.julij 2023.

      V prvem mandatu se dr, Golob uči politike v drugem bo prevzel vajeti v svoje roke .

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 07:09 15.julij 2023.

    Se mi je zdelo, da bo spet eno samo jamranje in ovčje meketanje tule brati....Vendar je Golob prvi premier, ki je lepo javno povedal " Sem mislil, da se da te zadeve urediti hitreje, ampak temu ni tako"...Zato bo vlada ...prikaži več poiskala druge poti izven utečenih birokratskih polžjih postopkov...Kreteni očitno ne vidite razlike, jamrajte torej, razmišljanja in logike pač niste sposobni..

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 10:34 16.julij 2023.

    g. Premier, moj mož vas vabi na nedeljsko kosilo, ker se boji da se boste samo z zelenjavo ob Tini popolnoma posušil. Mi vsi, tudi sosedje, vas vabimo na tradicionalni slovenski piknik, da se boste vsaj enkrat pošteno najedli in ...prikaži več okrepili kosti in mišice !

  • vladelija 23:43 14.julij 2023.

    Njemu kej verjet. Ta ns je use uniču! Glavno mu je, da nasropa on gor dol s Tino!

  • oneh 22:03 14.julij 2023.

    Me je strah, da je taubi s tem mislil, da jih tako dolgo ne bodo dali na papir, dokler ne ustanovijo delovne skupine katera bo iskala možnosti, kako jih dati na papir, da ne bodo videti le številke, hkrati pa ...prikaži več bodo dobili takšno pomoč kot nagrado gasilci za boj z lanskimi požari na Krasu. In ker so levaki bedaki pa (še) imamo svobodo in levaki plešete.

    • rd2dmk2 13:02 15.julij 2023.

      oneh, ti pa tvoja svoboda in ples.. ja ker imaš sam dve levi nogi in seveda dve levi roki, ti ples ne gre.. pa tud spomin ti ne dela,ker bi mogoče se spomnil kako so mladiči prosili mal svobode in ...prikaži več in plesa, pa so dobili sam kazen in pregon nazaj domu za monitorje. pa so vsi vedeli, da se da v šoli zdravo bit in se učit, razen tvoji urno-smernih ministiv bivše vlade. upam da se zapleteš pri valčku in se onesposobiš tolk, da ne prideš več do pc-ja.

  • Vrtnica 09:07 15.julij 2023.

    Dal bo samo kar je svobodnjakov levičarjem in sd , kakor so navajeni rdečkarji.

  • ana77 06:52 15.julij 2023.

    Kaj se te paći na bergli deda......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.