Slovenija
25091 ogledov

Golob: Vlada se tako maščuje ljudem, ker je niso izvolili

Komentarjev 72
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eminenca 17:51 03.maj 2022.

    če so odloki ni prav, če niso spet ni prav, ko nekaj talajo, sama kritika, kdo bo to plačal, če ne talajo se nekaj maščujejo ... pa kaj je zdej to? vlada nima pristojnosti in basta in zahavalite se za ...prikaži več podarjeno, ne pa da kritizirate vsepovprek ... smo pač v krizi, ki je ni skuhala ta vlada, pač pa temačni globalistični načrti, ki nas bodo zdesetkal ... ampak kaj bi o tem, če folk ne ve kaj se po svetu dogaja ... žal

  • Avatar NX11
    NX11 14:26 03.maj 2022.

    Sej bo gej vse uredil, ko bo prevzel oblast. Upam, da nas ne bo tako nategnil kot svojo ženo in svoje otroke s prikrivanjem svoje usmerjenodsti.

    • eminenca 15:17 03.maj 2022.

      to so t.i. lady boy skupine, ki jih imamo v politiki na vodilnih mestih malo morje ... rekreativno, kot droga, vse je za rekreacijo, če imaš polno rit vsega, potem probaš še to pa ono, pa vse kar ti paše, ...prikaži več če ti pa ne paše, pa najdeš kaj drugega ... in tak gangster naj bi vodil vlado? vodili jo bodo drugi, dokler se sam ne bo naveličal parlamenta, brusla in vseh obveznosti, ker žal to bo pa moral počet in ne vse preko skypa

    • Preprosti 15:24 03.maj 2022.

      "NX11" a to o sebi govoriš?

    • eminenca 15:30 03.maj 2022.

      ti preprosti preprostež očitno nimaš pojma o rekreaciji , mogoče kaj tekaš naokoli, hodiš, kolesariš, ampak taki naloženi s kešom, pa morajo kaj drugega še probat, ... pa sej ne morš dnarja kr na banko tlačit al pa da ti ...prikaži več ga baba spleni ... treba je ja uživat in zato "mi plešemo" ... malo koke za poživitev, zabava, družba, mi plešemo, uživamo ... itd ... a še nič od tega nisi slišal? joj bogi

    • Ender3 15:31 03.maj 2022.

      Kolika je nagrada aktivistom, ki pišejo takšne meloumne komentarje...?

    • eminenca 15:35 03.maj 2022.

      za vsak komentar dobimo 100€ na roke, evo to je to, ampak mora bit dobr in če mi ender replicira, jao, dobim še dodatnih 50€ ... po mojem se kr splača ... nabere se

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 15:44 03.maj 2022.

      NX11 kako pa veš, da je Golobček gej? Ker si tudi ti, mogoče? Ker drugega janšisti ne najdete proti zmagovalcu volitev, bi mi pa homoseksualnost radi obesili? Pa tudi če bi bil, večine nas to ne bi motilo, ker za ...prikaži več dobro vodenje države spolna usmerjenost ni važna. Nasprotno pa lahko trdim za človeka, ki je psihotičen in blodnjav in nam je za več kot dve leti ugrabil državo.

    • Avatar NX11
      NX11 16:03 03.maj 2022.

      Tako je eminenca. Golob ima polno rit, pa ne samo keša:) Mehičanka, tebi bilo všeč, če bi ti mož lagal in ti naredil 3 otroke preden bi ti postalo jasno kam tiča moli? Res je zelo pošten. Državo so ti ...prikaži več pa ugrabili tebi podobni z rušenjem in nasprotovanjem vsem možnim ukrepom.

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 16:48 03.maj 2022.

      eminenca Hvala za dokončno potrditev mojega suma, da ni vse v redu s tabo. Poanta dela zgodbe Carla Collodija ti je pa morda znana in veš, kaj te nekoč doleti.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 21:48 03.maj 2022.

      NX11 daj povej, si ga videl? Al od kje tako poznavalsko in izvedensko mnenje?

  • Kiha_Mordiš 14:23 03.maj 2022.

    Po logiki toplovodarja, se je potem tudi kobila AB maščevala z višjim DDV, ukinitvijo avtomatskega dviga dohodninske olajšave z inflacijo, izbrisom delnic in obveznic.....

    • viljem 17:34 03.maj 2022.

      Monopol nad toplovodarstvom in pedofili želite obdržati pač vi spočeti v zakristijah in zraslih v kriptah.

    • Avatar R_D
      R_D 17:54 03.maj 2022.

      Viljem, toplovodarstvo in vseh ostalih 113 spolov je v domeni levakov. Da o zoofiliji sploh ne govorimo. Še posebej ljubite bulmastife.

    • Avatar Leon
      Leon 07:23 04.maj 2022.

      Toplovodarji se oglašajo .

  • eminenca 15:21 03.maj 2022.

    kako naj vlada še deluje, če je nov parlament, oz. zakaj bi sploh delala ... me zanima kaj je golob delal, ko so mu prinesli dokument, da niveč direktor ... komu se je on maščeval? ja za ve te milijone, ...prikaži več ki je jih je nakradel preko geni in raznih računov v tujini se je maščeval ... in to bitko bomo mi plačali oz. nekdo jo bo izkoristil ... res , skrajno umazano

    • mph2 06:57 04.maj 2022.

      Totalna slepota desnosučnih se vidi po tem, da kar orgazmirajo ob visokih cen goriv, ki jih pripisujejo Golobu, pa čeprav to norijo in pokvarjenost sedanje vlade plačujejo ob tankanju tudi sami. Uaaaaaaa.....

  • joze95 15:02 03.maj 2022.

    Stara vlada samo pomaga krpati proračunsko luknjo zato, da ga. Bratuškova ne bo imela preveč težav.

    • Ender3 15:53 03.maj 2022.

      joze95 zanimivo, da se po Ivekovih vladah vedno naredijo luknje. Tokrat je, že tretjič verjamem da, zadnjič.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.