Slovenija
3854 ogledov

Google bo po Sloveniji fotografiral ulice

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miki1234 17:50 13.junij 2018.

    in špijunaža se nadaljuje....

  • Lavdan 15:24 13.junij 2018.

    Zadnjič so naredili nekaj na pol, upam da bodo sedaj vse.

  • Avatar vec
    vec 20:37 13.junij 2018.

    to bi mogl prepovedat, avstrijci jim niso pustil, nemci kok vem samo velemesta, mi pa na pladnu vse in mejo in vse živo, no ja jest sem tko dsl zemeglit že takoj ko je začelo delat.

    • Snežinko 12:11 14.junij 2018.

      Zakaj že? Si kaj ukradel, kaj skrivaš? Ne? Potem se nimaš kaj bati, kajne? Tako hudo si proti, ko pa TI kaj rabiš greš prav z veseljem gledat prav street view, kajne? Pa, ko si že omenil, Avstijo in Nemčijo: ...prikaži več zanimivo, to sta EDINI državi, ki nista pustili snemati. Če gremo nazaj na mojo trditev v prvem stavku se moramo bati. Nemci so že dvakrat povzročili svetovno vojno. Če ne pustijo snemat, gotovo kaj skrivajo...

    • Avatar vec
      vec 12:44 14.junij 2018.

      Potem mi ti pokaži slike svojega stanovanja, in slike tvoje ženske seveda gole, ker sej kot praviš NIMAŠ kej skrivat, torej pokaži. Snežinko ti zgleda za privatnost nisi slišal, aja si , ker če nisi potem pričakujem odgovor in slikce.

  • iravadi 11:33 14.junij 2018.

    Poštenjak nima kaj skrivat...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.