Janez Janša zame ni dober človek!Nikoli bil in nikoli ne bo.Včasih je stražil Tita,danes je v prvi vrsti pri oltarju,žal.Nikoli ni delal za dobro Slovenije.V vseh teh letih je imel"službo",in se preživljal na žuljih drugih.Ta človek ni prelil kapljice znoja,in… ...prikaži več enega žulja ni dobil,skregal pa je nas slovence,za razliko od spištovanega maršala Josipa Broza Tita,ki je skupaj poenotil 22 milijonov ljudi,različnih narodnosti in jih nikoli ni skregal med sabo.Takšni,kot je Janez pa so komaj čakali.
Mislim, da so samo pri financah mislili to, ker so kar preveč pridni pri "napovedih". Povsem jasno je bilo, da cena ne bo šla dol, glede na Trumpove izjave.
KKo bo Janez šef,sploh ne bo bencina.
Spet bomo šli na par -nepar
Da mi je to videti?
Janez Janša zame ni dober človek!Nikoli bil in nikoli ne bo.Včasih je stražil Tita,danes je v prvi vrsti pri oltarju,žal.Nikoli ni delal za dobro Slovenije.V vseh teh letih je imel"službo",in se preživljal na žuljih drugih.Ta človek ni prelil kapljice znoja,in… ...prikaži več enega žulja ni dobil,skregal pa je nas slovence,za razliko od spištovanega maršala Josipa Broza Tita,ki je skupaj poenotil 22 milijonov ljudi,različnih narodnosti in jih nikoli ni skregal med sabo.Takšni,kot je Janez pa so komaj čakali.
Mislim, da so samo pri financah mislili to, ker so kar preveč pridni pri "napovedih". Povsem jasno je bilo, da cena ne bo šla dol, glede na Trumpove izjave.
Še dobro da sm v penziji,me boli kita kolk gre cena gor
ko bo Janez Janša Predsednik vlade bo gorivo občutno ceneje,,
Kaj bo s ceno goriva je zadnje čase preveč odvisno od tega na katero nogo vstane Janezov narcisoidni idol Donnie.
Popek, današnja cena je od levakov. Hvala.
torolino, današnja cena je od bebavega Trampa, ki je desničarski idiot. Hvala.
Tramp ne daje trošarin. Trošarine je treba dati tudi na EV.
To bo storil vsemogočni Janezek, ko bo zazevala gromozanska luknja v proračunu. Korenček si že dobil, sedaj te čaka še samo palica, vsaj za 4 leta.