Sam igram Viking Loto in vplačam za cel mesec naprej za iste številke , to je okoli 30€ . Se pa vsak mesec pojavijo manjši dobitki , le 2X sem imel večji dobitek . Vseeno pa nanese še vedno letno… ...prikaži večo okoli 200€ . Toda glede na dejstvo , da ne kadim in ne posedam po gostilnah je to znemarljiv strošek v primerjavi z nekom , ki dnevno pokadi za 4€ , se pravi mesečno za 120€ in letno nekje okoli 1400€. je pa igranje na srečo bolj ali manj davek na sanje , vendar vsaj zboliš ne in upanje vedno ostaja.
Tu se pa grdo motiš. Zasvojenost z igralništvom je huda bolezen. Seveda pa ne če igraš občasno. Kar se pa tiče onega okrog kajenja in 1400€, vem da je bila samo primerjava a še vedno lahko rečem, da na koncu… ...prikaži več leta tega zneska ni na računu ne kadilca. No tudi sam sem nekadilec in rečem, da naj imajo vsaj ta užitek 🙂
Psst tobak bi naj vseboval radioaktivni Polonij, ki v pljučih pri razpadanju oddaja alfa delce. Pa ne okrog govorit 😉 Sicer pa eni kadilci umrejo z bolj čistimi pljuči kot nekadilci!
Sam igram Viking Loto in vplačam za cel mesec naprej za iste številke , to je okoli 30€ . Se pa vsak mesec pojavijo manjši dobitki , le 2X sem imel večji dobitek . Vseeno pa nanese še vedno letno… ...prikaži večo okoli 200€ . Toda glede na dejstvo , da ne kadim in ne posedam po gostilnah je to znemarljiv strošek v primerjavi z nekom , ki dnevno pokadi za 4€ , se pravi mesečno za 120€ in letno nekje okoli 1400€. je pa igranje na srečo bolj ali manj davek na sanje , vendar vsaj zboliš ne in upanje vedno ostaja.
Tu se pa grdo motiš. Zasvojenost z igralništvom je huda bolezen. Seveda pa ne če igraš občasno. Kar se pa tiče onega okrog kajenja in 1400€, vem da je bila samo primerjava a še vedno lahko rečem, da na koncu… ...prikaži več leta tega zneska ni na računu ne kadilca. No tudi sam sem nekadilec in rečem, da naj imajo vsaj ta užitek 🙂
Psst tobak bi naj vseboval radioaktivni Polonij, ki v pljučih pri razpadanju oddaja alfa delce. Pa ne okrog govorit 😉 Sicer pa eni kadilci umrejo z bolj čistimi pljuči kot nekadilci!