Svet
22 ogledov

"Gre za senco, ki ji ne moreš ubežati"

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Simon Mežik 12:32 15.september 2011.

    Se mi zdi da te cheap-ass cheesy članke prevajajo iz člankov tujih časopisov, v tem primeru verjetno kakega ameriškega. To je svoje čase delov moj dedek, ker je bil prevajalec. Urednik mu je dal tujo revijo, kjer je obkrožil par ...prikaži več člankov, on jih je pa prevedel, da so lahko naslednji dan objavili "svežo" novico.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 10:19 11.september 2011.

    Zdej pa napisite se vsak mesec za nove vdove, ki nastanejo zaradi ameriskih "misij". Vojne se oni ne grejo, kaj sele da bi bili oni teroristi. Teroristi so vsi vzhodnjaki/musliji, tako kot so bili nekoc Poljaki in jih je Hitler ...prikaži več moral napasti, da je ubranil Nemcijo. Me prav zanima kdo je napisal tale cheap-ass cheesy clanek. Grem bruhat.

  • stalker 00:25 29.februar 2012.

    huh sam da mene ni blo na slik k sm biu tut na žurki huuuuuuuuuuhhhhh zgleda da sm se dobr skrivu port unmu kurcem kameristom pizda mu kva bo on mene sliku brez mojga dovoljenja matrna mu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.