Šport /sport/zimski-sporti
15237 ogledov

Šok za gledalce RTV: se bo priljubljeni komentator res upokojil?

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 17:36 05.marec 2024.

    Pišite kaj hočete, Stare je še vedno profesor za večino naših komentatorjev, še posebej za atletiko. Njegova odlika je predvsem v tam, da se kot komentator ne dere v mikrofon, kar počne večina naših komentatorjev, kar nekaj pa jih za ...prikaži večza ta poklic sploh nima širine znanja o disciplini, ki jo pranašajo, za to potreben markanten božajoč glas( nekateri imajo sploh visoke piskajoče tone) pa je sploh velika izjema. Tako vsaj mislim in vem, da se ne motim.

    • vojko19 18:26 05.marec 2024.

      Kaj sva edina ki, naju ni motilo njegovo komentiranje? Saj tudi Ališič ni bil dober in zdaj je kar je nezanimivo.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 20:49 05.marec 2024.

      Friderik1950 ni problem v Staretu kot komentatorju, problem je, da vesoljna Slovenija ve, da RTV tolerira njegovo pijančevanje. Pač to ni to.

  • Avatar Leon
    Leon 15:06 05.marec 2024.

    Tudi odgovornega športnega urednika je potrebno odplaknit ! Spomnim se ,da ga je zagovarjala tudi varuhinja gledalcev .

    • Idioti 18:57 05.marec 2024.

      Kaj misliš , da si pa mi mislimo o tebi , ki ne znaš strniti misli v en komentar !!! Da nisi ti zdravljen alkič ?

    • Avatar Leon
      Leon 07:14 06.marec 2024.

      Kar koli si misliš o meni nisem IDIOT kot ti .

  • Yanez 14:48 05.marec 2024.

    Zadnji čas je, da so to pijanduro umaknili z RTV, pa čeprav brez potrebnega javnega priznanja, da je bil pijan na delovnem mestu. Vsak odgovarja za svoja dejanja, tako mora tudi Stare. Še posebej, ker to ni bilo prvič, da ...prikaži več je bil pijan med prenosom. In to zdravnik?! Že leta smo morali poslušati (in posredno plačevati) njegovo hrkanje, primitivno in pristransko šank komentiranje, žaljenje tekmecev, nepoznavanje pravil (zelena črta). Kdor ga pogreša, naj si ga naroči za domov, pa da mu komentira...

    • Idioti 18:48 05.marec 2024.

      Od kje si se pa ti našel ? Pa Friderik 1950, pa Herkules, pa Uroš8 , pa Leon a ne znaš enkrat povedat . Zgleda da so se teli pritepli kar neenkrat za komentiranje. Da ni za njimi tist počen ...prikaži več glas , ki ga je zamenjal in se dere kot da je na F1

  • Avatar Leon
    Leon 14:25 05.marec 2024.

    Ne pišite nebuloze ! Gre za osebo , ki se je norčeval iz gledalcev RTVS .

  • Avatar Leon
    Leon 15:08 05.marec 2024.

    Gros pozval občinstvo, da prepriča legendarnega komentatorja, da se vrne na svoje mesto. Marš ...domov si ga pelji naj ti družino zabava .

  • andrija 06:02 06.marec 2024.

    naj ostane,v teh časih rabimo tudi malo smeha

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 20:55 05.marec 2024.

    Stare že ene 15 let obljublja, da bo šel v penzion. Mislim, da kot doktor medicine ne dela več. Smo pa tako dvolični, Po eni strani morala na višku, po drugi strani toleriramo pijanega športnega komentatorja.

  • Idioti 18:43 05.marec 2024.

    Dobr veste da je Dr. tudi DOKTOR PRENOSOV , to na TV SLO dobr veste in kaj se delate blesave ! Hočemo Dr. Stareta na smučariji in še kje in pika ! Pa kaj pol, če ga zebe ! Zebe ...prikaži veče tud mene , ko sem poslušal njegove zamenjave !!!!!!!!!!!!!! HOČEMO Dr. STARETA !

  • Antivaxer 16:27 05.marec 2024.

    Peter Kavčič in Aleš Potočnik sta dovolj dobra, da se šmrkavca umakne stran od skokov.

    • Idioti 18:52 05.marec 2024.

      Zgleda da zaradi njiju , ne bom več gledal prenosov v Slovenščini !

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 17:00 05.marec 2024.

    Sam sem tudi mnenja, da ta človek ne more komentirati javnosti športnih prenosov. Sem pa opazil, da je imel na FB široko množico privržencev. Verjetno med alkoholičarkami in alkoholiki, pivskimi sestrami in brati.

    • Idioti 18:53 05.marec 2024.

      Marš !!

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 21:08 05.marec 2024.

      Marš na Drino, skladba Stanislava Biničkega, nastala po odmevni zmagi srbske vojske nad avstro-ogrskimi silami. Drugič napiši samo črko, pa mi bo jasno, kaj misliš. Ne izgubljaj časa z dolgotrajnim iskanjem črk na tipkovnici.

  • Valter Barba 16:13 05.marec 2024.

    Stran z njim! Bom lahko športne prenose lahko spet spemljal na nacionalki namesto na Eurosportu.

    • Idioti 18:51 05.marec 2024.

      Odakle sine pa ti odjednom ? Da nisi ti iz familije Ttiste njegove zamenjave ! Ko sem poslušal novega , sem šel na EUROSPORT !

  • Idioti 18:53 05.marec 2024.

    Marš !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.