Magazin /magazin/vip
17872 ogledov

Harry in Meghan: Zato jima je tudi Hollywood obrnil hrbet

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 08:32 07.avgust 2023.

    Važno je,da so oglasi zgoraj spodaj,levo desno,in vmes

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 09:25 07.avgust 2023.

      Dobra. 🤣🤣🤣👏👏👏 Gledam tole sicer na računalniku, kjer mam gor 2 adblokerja, pa mi potem ne morejo srat s temi smetmi. Mi pa zato pri vsakem kliku sredino zaslona prekrije napis "Zaznali smo, da uporabljate sistem za blokiranje oglasov, ki ...prikaži več so naš edini vir prihodka. Podprite nas v teh kriznih časih. Dovolite oglase na spletnem mestu Žurnal24" E, ne bom. Pač vsakič zaprem okno s tem napisom in je rešeno. Malo anoying, ampak še vedno bolje kot iskat članek med tono smeti..

  • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 09:25 07.avgust 2023.

    Dobra. 🤣🤣🤣👏👏👏 Gledam tole sicer na računalniku, kjer mam gor 2 adblokerja, pa mi potem ne morejo srat s temi smetmi. Mi pa zato pri vsakem kliku sredino zaslona prekrije napis "Zaznali smo, da uporabljate sistem za blokiranje oglasov, ki ...prikaži več so naš edini vir prihodka. Podprite nas v teh kriznih časih. Dovolite oglase na spletnem mestu Žurnal24" E, ne bom. Pač vsakič zaprem okno s tem napisom in je rešeno. Malo anoying, ampak še vedno bolje kot iskat članek med tono smeti.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:29 07.avgust 2023.

    A nam lahko , prosim, vsaj za en dan prizanesete s poročili o teh dveh osebkih. 🙏🙏🙏

  • Ender3 15:44 07.avgust 2023.

    Rad bi slišal tega avtorja z polnim imenom in priimkom, da se mu osebno zahvalim za njegove vsebinsko bogate prispevke. Varno je pisati in smetiti medijski prostor z inicijalkami in služiti denar..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.