Magazin /magazin/lepota-telo
12374 ogledov

Helena Blagne v opravi za skoraj 20 tisočakov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 15:01 12.december 2018.

    Ženska ima lep glas, vendar je preveč naduvana.

  • ivan880 03:42 13.december 2018.

    Preseravanje...

  • tone51 18:41 12.december 2018.

    JAO A TA ŠE POJE..

  • kimberly 16:59 12.december 2018.

    Naredil sem dober denar (200 € do 400 € / hr) na spletu iz mojega prenosnika. Prejšnji mesec sem dobil ček skoraj 30k, to spletno delo je preprosto in enostavno, ni treba iti v pisarno, svoje spletno delo na domu. ...prikaži več Na tej točki je ta delovna priložnost za vas.Če ste zainteresirani.zamočite, da ga posnamete na spremljajoči strani .... Preprosto pojdite na spodnjo stran inn začnitee svoje delo .... ...... >>>>>>> www.Internet43.Com

  • tatianakovac 12:16 12.december 2018.

    Waw, res se nismo videli takih oblek in tudi vajeni jih nismo na nastopih slovenskih pevk. Zagotovo je Helena business zenska in ni placala polne cene, ampak je naredila dobro reklamo s svojim stasom in nastopom sV hollywoodu si tud ...prikaži več sposojajo nakit za miljone in obleke, ki stanejo na 20/30tisoc evrov.

  • smejka 11:44 12.december 2018.

    Čestitke ta obletnico. Sicer pa bi lahko super izgledala v obleki za 400,€, prav tako v njej odlično zapela.Polovico namenila pomoči potrebnim in še polovica bi ostala. Toda kdor ima težko razume tistega, ki nima.

    • tatianakovac 12:20 12.december 2018.

      Nikoli nisi prevec zrihtan za tak nastop, zagotovo ni metala denarja stran in placala vse to kar je vredno, pac to so trzne cene, je pa res cudovita na slikah.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.