Magazin /magazin/vip
34710 ogledov

Saša Hribarja položili k večnemu počitku

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:01 15.september 2023.

    Bil je posebnež, ki bo ostal z velikimi črkami zapisan v zgodovino slovenskega radia.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 12:54 15.september 2023.

    Sašo naj počiva v miru, vi kreteni uredniški, ki nimate nobenega spoštovanja do mrtvih, vi pa se boste slej kot prej srečali s karmo..

    • arabo001 14:01 15.september 2023.

      Po ustaljeni "levičarski in komi ideologiji", kateri je sam pokojni pripadal, bi ga morali vreči v jamo.... Ker predvidevam,da je bil tudi ateist, je čisto vseeno, kje ga bodo črvi, ličinke zglodali....

    • jakec1575 14:21 15.september 2023.

      Arabo ocitno si prespal vse njegove satiricne mojstrovine levih in desnih. Celo v radio gaga je imel leve in desne. Oz. Nikogarsnje. To, da je uspesno rezal krila tvojim idolom, ga se ne dela komija. Laz je laz. Ce ti ...prikaži več tega ne zmores, da tvoji trosijo lazi, je to predvsem tvoj problem. Tvoja kalvarija

    • Avatar Zoran
      StarMačk 21:18 15.september 2023.

      @arabo001, pokvarjene duše manipulatorjev pa se cvrejo v peklu! Navedi dokaz po katerem Sašu Hribarju podtikaš pripadnost komunistični ideologiji!? Sram te naj bo!!! Od njega so se poslovili z rimokatoliškim pogrebnim ceremonialom, torej je pokopan kot kristjan, ateist pa je ...prikaži veče v tvoji glavi! Če želiš njegovo mnenje o politiki si poglej, https://www.youtube.com/watch?v=xdmF8F2_FXs. Edina resnica o politični usmeritvi Aleksandra Saša Hribarja pa je, da ga NIKOLI ni mogla kupiti NOBENA politika!!!

  • BenX 12:29 15.september 2023.

    Odkar sem slišal, da je menda prejel tri doze cepiva proti covidu, me njegov infarkt ne preseneča več. Če je to res, ne vem. Škoda.

    • Avatar playrrr
      playrrr 12:53 15.september 2023.

      "odkar sem slišal, da je menda" --> vir: trust me bro, prebral na facebook skupini anticepilec.si

    • jakec1575 13:11 15.september 2023.

      pojdi prosim pod drug forum. Imas pravico do svojega mnenja, a ne danes in ne tu.

    • BenX 13:16 15.september 2023.

      @playrrr, nimam facebooka, nikoli imel. @jakec, o Hribarju le najboljše, se mi pa zdi prav, da si ne zatiskamo oči pred morebitnim vzrokom za smrt. Za njega je zdaj itak vseeno, za naprej pa morda komu da mislit.

    • jakec1575 14:10 15.september 2023.

      Kaj pa ti ves. Ze pred covidom je bila odpoved srca tako pri moskih, kot zenska, v starosti 40 do 50 let najbolj pogost razlog smrti. Stres, neprespanost, neredna prehrana, depresija, ankcioznost. Strdki se pri coVidu pojavljajo tako pri prebolevamju ...prikaži več kot tudi v redkejsih primerih pri cepljenju. Zdej pa nehaj nabijat. Ja, lahko je od cepljenja, ampak zelo verjetno je povsem drug razlog. Zato nehaj srat

    • Avatar playrrr
      playrrr 09:05 18.september 2023.

      @benX zdaj dobesedno nisem pisal, nekje se je moglo prebrat. Včasih so cepili z vsem živim, da se je lahko jedlo 50 let stare konzerve pa se noben ni vprašal po stranskih učinkih. Verjetno je kak primer strdka tudi zaradi ...prikaži več odziva cepiva, če bi sledili so se strdki delali tudi po prebolelem covidu.

  • johan 19:12 15.september 2023.

    Glede na njegovo lucidnost sem pričakoval, da bo pokopan v krsti in ne v žari.

  • Grof 18:34 15.september 2023.

    Infarkt? od česa že, ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.