Magazin /magazin/vip
67280 ogledov

Hrvaška pevka z jedilnika izključila to živilo in drastično shujšala

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LolekinBolek 16:25 26.maj 2024.

    Veš da res, ja meso ?

  • Avatar Zoran
    StarMačk 19:21 26.maj 2024.

    Se bojim, da za njene odvečne kilograme, nazadnje sem jo od blizu videl l. 2016 v Puli in že takrat je imela kar nekaj kilogramov preveč, verjetno ni bilo toliko krivo samo meso, kot pa tisto kar je pojedla zraven ...prikaži več in pa, kot je pri glasbenikih, ki veliko nastopajo kar pravilo, prehranjevanje ob nepravih urah!? Je pa logično da, če je prenehala jesti meso, potem odpadejo tudi razne nezdrave in kalorične priloge, ki se jih po navadi zraven poje in nihče na njih ne polaga velike pozornosti...

  • Ender3 13:38 26.maj 2024.

    A to zaradi turistične sezone ?

  • duc1 16:42 26.maj 2024.

    Naklada-s---e.

  • munja 16:27 26.maj 2024.

    Jaz sem shujšal, ko sem jedel pusto meso in zelenjavo??!!

  • Burja 06:35 27.maj 2024.

    munja. Počutiš se dobro zato, ker se ne vprašaš, kako se počuti nekdo, ki pride pred tvoj krožnik. Zato temu pravimo - to je vprašanje srca in ne glave, kajti stanje našega uma lahko ovrednotimo kot vrt. Lahko je dišeč ...prikaži več in s plodovi, ali zaraščen in brez plodov.

  • munja 11:11 27.maj 2024.

    Burja, zdaj pa že malo filozofiraš. Kako se počuti nekdo, če pride pred moj krožnik, je to njegov problem in ne moj. Lahko se samo obrne in gre, jaz bom pa jedel to, kar mi paše - pika!

    • Burja 11:59 27.maj 2024.

      Govorim o koščku trupla na krožniku, ki ima zakonski status - čuteče bitje. Lahko smo žrtve svojega "okusa", tradicije, svoje okolice, napačnih navad,.. a mimo dejstev ne gre. Kot pravim, vse je stvar srca in ne naših predstav, češ tudi ...prikaži veči omejena količina je sprejemljiva.

    • munja 13:09 27.maj 2024.

      Še enkrat: jedel bom, kar mi odgovarja, ti pa nakladaj komu drugemu. "Čuteče bitje"... mah, škoda vsakršnih besed.

    • Burja 14:21 27.maj 2024.

      Odgovarjam samo tistemu, ki me je pozval k zdravi argumentaciji. Ja, živali so opredeljene kot čuteča bitja po zakonu, po etiki, morali, duhovnosti.. edino, če misliš da imajo brezdušni pečat, tako kot meni cerkvena druščina, ampak to že sodi v ...prikaži več v kontekst slepe vere itd.

  • munja 22:21 26.maj 2024.

    Burja jaz se čisto dobro počutim, ko pojem zrezek z veliko zelenjave, ni pa to vsak dan. Zato me ne bo nihče prepričal, da meso ni zdravo, če ga ješ zmerno. To isto velja tudi za drugo hrano.

  • Burja 19:33 26.maj 2024.

    Pravilno in skrajni čas, da se kolektivno pri vseh ljudeh kadaver eliminira kot prehrana človeku. Mnogi so opozarjali na problematiko tega početja, Pitagora pravi ( dokler koljemo živali, tudi miru med ljudmi ne bomo poznali).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.