Magazin
230353 ogledov

Hrvaška plaža, na kateri se na veliko seksa

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oxxo 15:58 12.avgust 2012.

    Na omenjeni plaži je res "pestro" dogajanje - 24h/ dan.Tistim, ki si radi dajo duška jo priporočam. Tu ni pomembno a si str8, gay ali bsx... Veliko je Hrvatov, Italijanov, Nemcev in da - tudi Slovencev. Skratka ...prikaži veča fajn mesto (Rovinj) in zanimiva plaža... kjer ne srečaš predsodkov.PS: In da... bil sem že tam... in da... tudi grešil sem že tam... in bilo je prav fajn :-)))

  • zic 12:07 12.avgust 2012.

    vsako leto objavite ene in iste novice...to smo brali že lansko leto, pa še leto poprej....a se vam nič ne dogaja, da nam postrežete z starimi novicami. dolgčas.......

  • Oxxo 16:00 12.avgust 2012.

    Bi čisto verjel da je bila kar lepo Slovenka! :-))) Pa tudi veliko Slovencev se pride "pritisnit" na to plažo... In komu mar za to. vsak živi tako kot mu paše in na tisti plaži res niso nobenemu predmet spotike.

  • zic 19:21 12.avgust 2012.

    tm se dolčkajo tut znani slovenski pedri

  • dragec 09:07 13.avgust 2012.

    Uh, i tata bi, sine.

  • Oxxo 09:31 13.avgust 2012.

    Ampak nobenega ne motijo ;-)

  • dragec 09:39 13.avgust 2012.

    Zakaj bi motili, in ti bi sigurno, če bi lahko!

  • mirko 13:15 12.avgust 2012.

    Kaj moreš, če pa vsako leto na novo seksajo. Po drugi strani pa, kdo so ljudje, ki to tako ostro obsojajo kot nemoralo početje ? To so starejši, ki zaradi impotentnosti ne morejo več seksat in zaradi zavisti hočejo te ...prikaži večte užitke preprečit tudi ostalim. To je eden redkih krajev, kjer lahko na svoj račun pridejo tisti, ki jih vzburja sex pred publiko.

  • Oseba_ 16:49 12.avgust 2012.

    Težko se sprijazniš, da so res Slovenke tam. In ne srbkinje.

  • allstarr111 17:43 12.avgust 2012.

    Jest tud verjamem da je bla slovenka, ampak mi je smešno kako to hrčki vedno radi poudarijo :) Drugač pa če samo slovenke pritiskajo na tej plaži al pa na vseh plažah mi je vseeno.

  • allstarr111 15:15 12.avgust 2012.

    Ampak če prebereš na 24sata piše kako so nažigali Slovenko :) Te Hrčki ne morejo iz svoje kože, vedno bo v fukaških zgodbah Slovenka, pač vsi sanjajo o njih, a noben ne more ker nima nit za kokakolo jim plačat ...prikaži več :) Ne upajo pa napisat da je bla recimo Srbkinja ali Bosanka, ker bi mel sranje do jajc.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.