Lokacijo za radioaktivne odpadke pa še vedno iščejo in načrtujejo. In Električno energijo tudi iz JEK subvencionirano prodajajo državljanov..Radi živijo od turizma in na tuj račun..
Bo dal peneze Rimac, Bugatti, Volkswagen... Jaz bi prepovedal vse dirke z motornimi vozili. Bicikl, pa goni.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Lokacijo za radioaktivne odpadke pa še vedno iščejo in načrtujejo. In Električno energijo tudi iz JEK subvencionirano prodajajo državljanov..Radi živijo od turizma in na tuj račun..
Bo dal peneze Rimac, Bugatti, Volkswagen... Jaz bi prepovedal vse dirke z motornimi vozili. Bicikl, pa goni.