azbest je isto kot legionela!! Lahko ga zmesas v vodo in spijes tko kot legionelo in ti nebo nič!! Neki povsem drugega je pa ko to zadevo rezes,drobis in gre v zrak prah z vlakni, katere vdihnes...eee tle pa nastane… ...prikaži večne problem! Isto z legionelo medtem ko se tuširaš....če bi se samo namakal v tej isti vodi ti nebi bilo nič.
azbest je isto kot legionela!! Lahko ga zmesas v vodo in spijes tko kot legionelo in ti nebo nič!! Neki povsem drugega je pa ko to zadevo rezes,drobis in gre v zrak prah z vlakni, katere vdihnes...eee tle pa nastane… ...prikaži večne problem! Isto z legionelo medtem ko se tuširaš....če bi se samo namakal v tej isti vodi ti nebi bilo nič.
ja, ko se posuši na soncu in ko malo zapiha veter, pa zopet dobi moč prahu oz. prašnih delcev in si ga nasrkal.
Fino.