Svet
66743 ogledov

Hrvatica večkrat posilila lastnega sina

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Frank Cosmos 22:17 15.september 2020.

    Hrvatice so zmožne vsega,ker so ene največjih kurvetin na svetu vseeno mi pa ni jasno kako bi ga naj posilila oziroma kako bi se mu sploh dvignil,če sam ni pristal v to. Balkanci se namreč v družinah parijo med sabo ...prikaži več tako,da to pri njih ni nič novega.

    • MihaPu 23:23 15.september 2020.

      Zelo so znane po posnetkih na jahti, sami moški pa rit nastavljajo NATO lobiju in Vatikanu ter Nemčiji uber alles. Prodane dušice hrčkov kot vedno.

    • kapibara1 09:04 16.september 2020.

      @ miha- Na jahte hodijo "elitne" kurvetine od vsepovsod. Tudi iz Slovenije. Te namreč že dolgo ne hodijao SAMO v Milano...

    • MihaPu 22:35 16.september 2020.

      Sej vem, so izjeme povsod in ne smemo posploševati. O Slovenkah ne bi govoril, baba pjana rit prodana same fufice, samo tukaj ni bilo debata o njih.

  • kapibara1 21:20 15.september 2020.

    Za kuga se pohotnica ni raje znesla nad bivšim...

  • xajoyis712 21:37 15.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Žurnalček 00:14 16.september 2020.

    Če kdo misli , da ni kriv , mu je na razpolago POLIGRAF , ki bo vse povedal in razjasnil ! Šele , ko obtoženi zahteva testiranje , je to prvi znak , da nekaj v rednem delu preiskave ni ...prikaži več bilo v redu ! Dokler ga pa ne zahteva , pa lahko govori kar hoče !

  • Avatar Korriolla
    Korriolla 00:47 16.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.