Veliko je popolnoma neodgovornih ali celo nesposobnih staršev, ki puščajo otroke, da sami kolovratijo po nevarnih mestih. Odgovoren starš bo na takšnem mestu tik ob otroku, ali ga celo držal za roko. Takšne brvi niso primerne, da po njih samostojno… ...prikaži več hodijo ali celo tekajo otroci!
Brv se maje in to je razlog , da se je otrok spotaknil . Tu je prisotna tuja krivda-starša - ki sta verjetno s hojo toliko majala brv , da je otrok , ki je verjetno tekel naprej, izgubil ravnotežje… ...prikaži veče . Res ni tuja krivda , je pa zato prokleto domača !
4krogci, precej butasto si izpadel s tem komentarjem! Kakšen "lahek sprehodek" je prehod takšne brvi??? In kaj, ko bi še mogoče malce ponovil slovenščino za tretji razred osnovne šole? Izgleda, da ti šola ni šla najbolje.
se je spotaknil ! kje je že svizec ? aja čokolado zavija..iz lastnih iskušenj. jebe se starim kaj mularija dela. mi smo fukal , zdej smo nafukal, mulc naj se pa jebejo kot jim se paše dokler jim rata. da… ...prikaži veča bi pa pa kdaj kdo kaj uč vrgu kaj sončki in sončice uganjajo pa .. kdo bo pa objavljal na instagramu da glih ... froc bučo razbija.
smejka sem se brigal- zelo. in dons ko se mi ni treba več pač gledam kaj drugi delajo. oziroma ko nič ne delajo. in kot sem napisal iz lastnih izkušenj. torej opazujem kako se starši brigajo za otroke a vas… ...prikaži večs malo spomnim - kolk jih umre v pregretih avtih. in bom samo to omenil- nič drugega pa si sami zamislite kolesarjenje brez čelad, pa s skiroji, plavanje v soči potem pa...p.s. kolk od vas ima vedno pripete mulce v avtu ?
kojak a si sirota mogoče ? maš srečo da nimaš mamice ki te je pustila v avtu ko je šla za minutko k frizerju al atija ki je pozabu te oddat v vrtec ko je šel na šiht ? p.s.… ...prikaži več. dons je članek o italianski familiji ko sta ta stara šla sama na dopust otroc pa sami doma z čredo psov in mačk.
ja kojak se zgodi, zato smo pa starši da pazimo in vzgajamo. samo sam iz izkušenj vem, ker vidim ogrooomno familij da je dons bolj pomemben mobilc kot pa mulc in še kaj v podobnem stilu. in še eno po… ...prikaži več toči je zvoniti prepozno- treba je malo predvidevat- bom dal primer si šofer za volanom avta na cesto prileti žoga- kaj delaš ? ja no ta prav bremza in pričakuje enga da bo prletu za žogo. nepravi pa - niti ne vidi žoge.
Veliko je popolnoma neodgovornih ali celo nesposobnih staršev, ki puščajo otroke, da sami kolovratijo po nevarnih mestih. Odgovoren starš bo na takšnem mestu tik ob otroku, ali ga celo držal za roko. Takšne brvi niso primerne, da po njih samostojno… ...prikaži več hodijo ali celo tekajo otroci!
Brv se maje in to je razlog , da se je otrok spotaknil . Tu je prisotna tuja krivda-starša - ki sta verjetno s hojo toliko majala brv , da je otrok , ki je verjetno tekel naprej, izgubil ravnotežje… ...prikaži veče . Res ni tuja krivda , je pa zato prokleto domača !
In pol v sosednjem clanku pisete da ni dobro puscat otrok doma!….a otroc ratal totalno nesposobni za lahek sprehodek!!
Zapri gobec, otrok je v nevarnosti.
4krogci, precej butasto si izpadel s tem komentarjem! Kakšen "lahek sprehodek" je prehod takšne brvi??? In kaj, ko bi še mogoče malce ponovil slovenščino za tretji razred osnovne šole? Izgleda, da ti šola ni šla najbolje.
se je spotaknil ! kje je že svizec ? aja čokolado zavija..iz lastnih iskušenj. jebe se starim kaj mularija dela. mi smo fukal , zdej smo nafukal, mulc naj se pa jebejo kot jim se paše dokler jim rata. da… ...prikaži veča bi pa pa kdaj kdo kaj uč vrgu kaj sončki in sončice uganjajo pa .. kdo bo pa objavljal na instagramu da glih ... froc bučo razbija.
Malo se zamisli kako bi bilo, če bi bil tvoj.
Škoda da je kdo sploh fukal, da si ti nastal.
smejka sem se brigal- zelo. in dons ko se mi ni treba več pač gledam kaj drugi delajo. oziroma ko nič ne delajo. in kot sem napisal iz lastnih izkušenj. torej opazujem kako se starši brigajo za otroke a vas… ...prikaži večs malo spomnim - kolk jih umre v pregretih avtih. in bom samo to omenil- nič drugega pa si sami zamislite kolesarjenje brez čelad, pa s skiroji, plavanje v soči potem pa...p.s. kolk od vas ima vedno pripete mulce v avtu ?
kojak a si sirota mogoče ? maš srečo da nimaš mamice ki te je pustila v avtu ko je šla za minutko k frizerju al atija ki je pozabu te oddat v vrtec ko je šel na šiht ? p.s.… ...prikaži več. dons je članek o italianski familiji ko sta ta stara šla sama na dopust otroc pa sami doma z čredo psov in mačk.
rd2dmk2 nisem sirota, vem pa četudi imaš otroka skoz pod nadzorom se lahko zgodi marsikaj.
ja kojak se zgodi, zato smo pa starši da pazimo in vzgajamo. samo sam iz izkušenj vem, ker vidim ogrooomno familij da je dons bolj pomemben mobilc kot pa mulc in še kaj v podobnem stilu. in še eno po… ...prikaži več toči je zvoniti prepozno- treba je malo predvidevat- bom dal primer si šofer za volanom avta na cesto prileti žoga- kaj delaš ? ja no ta prav bremza in pričakuje enga da bo prletu za žogo. nepravi pa - niti ne vidi žoge.